به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 30 تیر 1403
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

سایر امور ثبتی :
بازدید اخیر

ثبت شرکت در تهران

استعلام ثبت شرکتها در زمان انجام تاسیس یک شرکت در تهران این کمک را به ما میکند که از نحوه ثبت شرکتها در شهر خود با خبر شویم و نحوه آماده سازی مدارک را بر اساس آن انجام داده و مراحل ثبت در تهران را پیش ببریم. 

 

 

 

 

ثبت شرکت در تهران

 

 

انواع شرکتهایی که در ایران ثبت می گردد عبارتند از : ثبت شرکت انواع مختلف از جمله شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، ، شرکت سهامی خاص ، شرکت تعاونی ، مؤسسات غیر تجاری و .... می باشد.که هر یک با توجه به نوع خود شرایط ویژه ای دارد که به طور مختصر به توضیح آنها می پردازیم.

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

ثبت شرکت محدود حداقل با دو نفر عضو تشکیل می گردد اگر رابطه فامیلی بین این دو نفر باشد مشکلی ندارد و حداقل سرمایه جهت تشکیل شرکت با مسئولیت محدود حداقل 1,000,000 ریال می باشد .

 

مدارک لازم جهت ثبت شرکت محدود در تهران

 • میزان سهام و درصد سهام و سمت ها را متقاضی مشخص می نماید .
 • کد پستی و آدرس دقیق محل فعالیت باید مشخص گردد .
 • ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی .
 • اخذ گواهی عدم سو پیشینه از پلیس +10 یا اداره  آگاهی که برای کل اعضا مورد نیاز است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ورامین -ثبت شرکت با مسئولیت محدود در فیروزکوه - ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قرچک -ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رودهن -ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پردیس - ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پیشوا - ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قدس -ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهریار-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رباط کریم- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دماوند-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پاکدشت-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اسلامشهر -ثبت شرکت با مسئولیت محدود در چهاردانگه -ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ملارد

 

ثبت شرکت در تهران

 

 

ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

شرکت سهامی  حداقل با پنج نفر تشکیل می گردد که سه نفر سهامدار شرکت هستند که اگر رابطه فامیلی بین آنها باشد مشکلی نیست و دو نفر کاملا غریبه باید باشند با اعضا یعنی اینکه به هیچ عنوان با اعضا رابطه نسبی و سببی نداشته باشند که در واقع این دو نفر سهامدار نیستند اما کار نظارت بر اسناد و صورتهای مالی شرکتها را بر عهده دارند و هر زمان نیاز شد باید گزارش ارائه نمایند. حداقل سرمایه جهت تشکیل شرکت سهامی خاص حداقل 1,000,000 ریال می باشد .

 

مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

 • میزان سهام و درصد سهام و سمت ها را متقاضی مشخص می نماید .
 • کد پستی و آدرس دقیق محل فعالیت باید مشخص گردد .
 • ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی .
 • اخذ گواهی عدم سو پیشینه از پلیس +10 یا اداره  آگاهی که برای کل اعضا مورد نیاز است.
 • افتتاح حساب در بانک به نام شرکت در شرف تاسیس که اعضا باید 35 درصد سرمایه اولیه را واریز نمایند و گواهی بانکی دریافت نمایند.

ثبت شرکت سهامی خاص در ورامین -ثبت شرکت سهامی خاص در فیروزکوه -ثبت شرکت سهامی خاص در قرچک-ثبت شرکت سهامی خاص در رودهن -ثبت شرکت سهامی خاص در پردیس -ثبت شرکت سهامی خاص در پیشوا -ثبت شرکت سهامی خاص در قدس-ثبت شرکت سهامی خاص در شهریار-ثبت شرکت سهامی خاص در رباط کریم-ثبت-شرکت سهامی خاص در دماوند-ثبت شرکت سهامی خاص در پاکدشت-ثبت شرکت سهامی خاص در اسلامشهر-ثبت شرکت سهامی خاص در چهاردانگه-ثبت شرکت سهامی خاص در ملارد

ثبت شرکت تعاونی در تهران

از جمله ویژگی های شرکتهای تعاونی وجود معافیت مالیاتی بر حسب فعالیت و استفاده از تسهیلات می باشد.

روند ثبت شرکت تعاونی تقریبا طولانی می باشد و مراحل ثبت تعاونی در تهران در دو مرحله صورت می گیرد بخشی از مراحل در اداره تعاون و بخشی دیگر در اداره ثبت شرکتها انجام میگیرد.

شرایط ثبت تعاونی در تهران و مدارک ثبت تعاونی در تهران به اینصورت است که حداقل اعضا باید هفت نفر باشند افراد باید بالای 18 سال باشند و جهت آغاز روند بت باید بر حسب فعالیت یک جواز کسب یا مجوز مربوط به شهر مورد نظر ادائه گردد و حیطه فعالیت در سطح استان می باشد.

سرمایه اولیه در شرکت تعاونی بر حسب فعالیت تعیین می گردد و دارای دوبخش سرمایه ثابت و سرمایه در گردش می باشد پس از آماده سازی مدارک و بررسی اولیه توسط اداره تعاون مجوز جهت افتتاح حساب صادر می گردد و متقاضی باید به شعب بانکهای توسعه تعاون مراجعه نموده و نسبت به افتتاح حساب اقدام نماید. پس از افتتاح حساب تعیین نام صورت می گیرد و مدارک به اداره تعاون جهت بررسی نهایی ارائه می گردد باید آموزشها انجام گردد و در نهایت پس از اخذ مجوز تاسیس شرکت تعاونی مدارک به اداره ثبت شرکتها ارجاع داده می شود و شماره ثبت صادر می گردد.

 

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تعاونی در تهران

 • میزان سهام و درصد سهام و سمت ها را متقاشی مشخص می نماید .
 • کد پستی و آدرس دقیق محل فعالیت باید مشخص گردد .
 • ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی .
 • جواز کسب یا مجوزجهت فعالیت مورد نظر
 • کارت پایان خدمت جهت افراد متولد 1338 به بعد

ثبت شرکت تعاونی در ورامین-ثبت شرکت تعاونی در فیروزکوه-ثبت شرکت تعاونی در قرچک-ثبت شرکت تعاونی در رودهن-ثبت شرکت تعاونی در پردیس-ثبت شرکت تعاونی در پیشوا-ثبت شرکت تعاونی در قدس-ثبت شرکت تعاونی در شهریار-ثبت شرکت تعاونی در رباط کریم-ثبت شرکت تعاونی در دماوند-ثبت شرکت تعاونی در پاکدشت-ثبت شرکت تعاونی در اسلامشهر-ثبت شرکت تعاونی در چهاردانگه -ثبت شرکت تعاونی در ملارد

 

ثبت شرکت در تهران

 

ثبت اتحادیه تعاونی ها در تهران

ثبت اتحادیه تعاونی ها مانند ثبت تعاونی است اما روال ثبت کمی متفاوت است جهت ثبت اتحادیه تعاونی ها باید حداقل 7 شرکت تعاونی با موضوع مشابه  عضو باشند که در زمان تاسیس هر یک دارای سهام یکسان می باشند . لازم به ذکر است اساسنامه اتحادیه با اساسنامه شرکتهای تعاونی تفاوت دارد و در آنها بندهای خاصی درج شده است.

روند ثبت تعاونی در وزارت تعاون انجام و پیگیری میگردد.

 

ثبت اتحادیه تعاونی ها در ورامین- ثبت اتحادیه تعاونی ها فیروزکوه-ثبت اتحادیه تعاونی ها قرچک-ثبت اتحادیه تعاونی ها رودهن-ثبت اتحادیه تعاونی ها پردیس-ثبت اتحادیه-تعاونی ها پیشوا-ثبت اتحادیه تعاونی ها قدس-ثبت اتحادیه تعاونی ها شهریار-ثبت اتحادیه تعاونی ها رباط کریم-ثبت اتحادیه تعاونی ها دماوند-ثبت اتحادیه تعاونی ها پاکدشت-ثبت اتحادیه تعاونی ها اسلامشهر-ثبت اتحادیه تعاونی ها چهاردانگه -ثبت اتحادیه تعاونی ها ملارد

 

ثبت شرکت تضامنی در تهران

شرکت تضامنی در موارد خاص ثبت می گردد این شرکت دارای شرایط خاصی است ازجمله متقاضیان ثبت شرکتهای تضامنی صرافی ها یا سوهان پزی ها و .... هستند . اگر دقت کنیم در برخی از شرکتها در نام شرکت از عناوینی چون سوهان پزی علی  شرکا یا صرافی احمد و برادران استفاده می گردد

 حداقل با دو نفر عضو تشکیل می گردد اگر رابطه فامیلی بین این دو نفر باشد مشکلی ندارد و حداقل سرمایه جهت تشکیل شرکت با مسئولیت محدود حداقل 1,000,000 ریال می باشد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تضامنی در تهران

 • میزان سهام و درصد سهام و سمت ها را متقاضی مشخص می نماید .
 • کد پستی و آدرس دقیق محل فعالیت باید مشخص گردد .
 • ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی .
 • اخذ گواهی عدم سو پیشینه از پلیس +10 یا اداره  آگاهی که برای کل اعضا مورد نیاز است.

ثبت شرکت تضامنی در ورامین-ثبت شرکت تضامنی در فیروزکوه-ثبت شرکت تضامنی در قرچک-ثبت شرکت تضامنی در رودهن-ثبت شرکت تضامنی در پردیس-ثبت شرکت تضامنی در پیشوا-ثبت شرکت تضامنی در قدس-ثبت شرکت تضامنی در شهریار-ثبت شرکت تضامنی در رباط کریم-ثبت شرکت تضامنی در دماوند-ثبت شرکت تضامنی در پاکدشت-ثبت شرکت تضامنی در اسلامشهر-ثبت شرکت تضامنی در چهاردانگهثبت شرکت تضامنی در ملارد

ثبت موسسه غیر تجاری در تهران

موسسه حداقل با دو نفر عضو تشکیل می گردد اگر رابطه فامیلی بین این دو نفر باشد مشکلی ندارد و حداقل سرمایه جهت تشکیل موسسه حداقل 1,000,000 ریال می باشد .

تفاوت موسسه با سایر شرکتها در این است که در موسسات فعالیت بازرگانی انجام نمی گردد.

مدارک لازم جهت ثبت موسسه در تهران

 • میزان سهام و درصد سهام و سمت ها را متقاضی مشخص می نماید .
 • کد پستی و آدرس دقیق محل فعالیت باید مشخص گردد .
 • ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی

ثبت موسسه غیر تجاری در ورامین-ثبت موسسه غیر تجاری در فیروزکوه-ثبت موسسه غیر تجاری در قرچک-ثبت موسسه غیر تجاری در رودهن-ثبت موسسه غیر تجاری در پردیس-ثبت موسسه غیر تجاری در پیشوا-ثبت موسسه غیر تجاری در قدس-ثبت موسسه غیر تجاری در شهریار-ثبت موسسه غیر تجاری در رباط کریم-ثبت موسسه غیر تجاری در دماوند-ثبت موسسه غیر تجاری در پاکدشت-ثبت موسسه غیر تجاری در اسلامشهر-ثبت موسسه غیر تجاری در چهاردانگه-ثبت موسسه غیر تجاری در ملارد

 

ثبت شرکت در تهران

روزنامه رسمی در تهران

پس از اینکه روال تاسیس یک شرکت در تهران صورت گرفت و شماره ثبت و مدارک از اداره ثبت شرکتها اخذ گردید اولین قدم پس از تاسیس یک شرکت واریز هزینه های روزنامه رسمی و ارسال آگهی ثبتی برای روزنامه رسمی کل کشور است وقتی آگهی های یک شرکت روزنامه می گردد اطلاعات آن شرکت در سامانه روزنامه رسمی قابل رویت است و سازمانها و ادارات می توانند انواع شرکتها را به این نحو استعلام و از صحت ثبت آنها اطمینان حاصل نمایند در صورتی که روزنامه رسمی انجام نگردد ، شرکت مورد نظر امکان ارائه تغیییرات و صورتجلسات را در آینده ندارد.

روزنامه رسمی در ورامین-روزنامه رسمی در فیروزکوه-روزنامه رسمی در قرچک-روزنامه رسمی در رودهن-روزنامه رسمی در پردیس-روزنامه رسمی در پیشوا-روزنامه رسمی در قدس-روزنامه رسمی در شهریار-روزنامه رسمی در رباط کریم-روزنامه رسمی در دماوند-روزنامه رسمی در پاکدشت-روزنامه رسمی در اسلامشهر-روزنامه رسمی در چهاردانگه-روزنامه رسمی در ملارد

ثبت شرکت

 

ساخت مهر و سربرگ در تهران

قدم بعدی پس از ثبت شرکت در تهران ساخت مهر برای شرکت است یک مهر قانونی در تهران باید دقیقا شامل مراحل زیر باشد

سطر اول مهر ---نام کامل شرکت  (( شرکت ایده تدبیر ))

سطر دوم مهر ---  نوع شرکت  (( سهامی خاص ))

سطر سوم مهر --- شماره ثبت (( 1111111))

لازم به ذکر است جهت ساخت مهر باید حتما یک کپی از برگه آگهی ثبتی یا روزنامه رسمی به سازنده مهر داده شود تا از هرگونه سوء استفاده چلوگیری گردد.

هر شرکتی که در تهران تاسیس می گردد باید برای شروع فعالیت خود از سربرگ جهت فعالیت خود استفاده نماید کهه این سربرگ می تواند دارای طراحی خاص و ویژه یا به صورت ساده نیز باشد .

در سربرگ های قانونی معمولا باید موارد زیر رعایت گردد.

الف) قسمت بالای سربرگ

 • نام کامل شرکت -نوع شرکت -شماره ثبت شرکت -تاریخ-پیوست-شماره

ب ) قسمت پایین سربرگ

 • آدرس کامل شرکت-شماره تماس ثابت شرکت-شماره تماس همراه-در صورت وجود سایت آدرس کامل سایت-آدرس ایمیل
 • سربرگ کامل سربرگی است که در آن کلیه اطلاعات شخص حقوقی به طور کامل درج گردد و برای همگان قابل تشخیص باشد.

 

ثبت شرکت

پلمپ دفاتر در تهران

قدم بعدی پس از تاسیس شرکت در تهران ، اخذ پلمپ دفاتر از اداره ثبت شرکتها است که هر شرکت باید نسبت به اخذ پلمپ دفاتر تاسیس خود اقدام نماید پلمپ دفاتر در تهران باید به صورت سالانه اخذ گردد و معمولا در پایان سال پلمپ دفاتر سال بعد باید اخذ گردد.

پلمپ دفاتر در تهران شامل دفتر روزنامه و دفتر کل است که مربوط به بخش حسابداری شرکت می گردد تا افراد در آنها اقدام به دفتر نویسی طبق استانداردهای حسابداری نمایند که این دفاتر با توجه به حجم فعالیت شرکتها به صورت 50 برگی و 100 برگی و 200 برگی ارائه می گردد.

نحوه تهیه پلمپ دفاتر به این ترتیب است که به طور مثال شرکت در مهر ماه سال 1X13 تاسیس گردیده است پس ما باید در همان مهر ماه 1X13 پلمپ دفاتر تاسیس را تهیه کنیم که شامل یک جلد دفتر روزنامه و یک جلد دفتر کل است و باید تا پایان 1X13 پلمپ دفاتر سال 2X13 را تهیه کنیم تا جهت انجام امور حسابداری در سال مالی از تاریخ 01/01/2X13 الی 29/12/2X13 مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پلمپ دفاتر در تهران

1-       پلمپ دفاتر حقیقی در تهران : اشخاص می توانند جهت انجام حرفه های خود نسبت به پلمپ دفاتر اقدام نمایند .

2-       پلمپ دفاتر حقوقی در تهران : شرکتها باید جهت انجام امور حسابداری و فعالیت های شرکت نسبت به اخذ پلمپ دفاتر اقدام نمایند .

 

مدارک لازم جهت اخذ پلمپ دفاتر در تهران

 • مدارک لازم جهت اخذ پلمپ دفاتر حقیقی در تهران

کپی شناسنامه و کارت ملی شخص

در صورت وجود جواز فعالیت ، جواز ارائه گردد و در صورت عدم وجود نیازی به ارائه نیست

 • مدارک لازم جهت اخذ پلمپ دفاتر حقوقی در تهران

کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل

کپی آخرین روزنامه یا آگهی تغییرات شرکت

مهر شرکت

نحوه انجام پلمپ دفاتر حقیقی و حقوقی از طریق سامانه ثبت شرکتها در تهران

 

در گذشته جهت اخذ پلمپ دفاتر باید به همراه مدارک به اداره پست مراجعه می نمودیم اما در حال حاضر اخذ پلمپ دفاتر به صورت اینترنتی و از طریق سامانه اداره ثبت شرکتها انجام می گردد.

اطلاعات باید به صورت کامل و طبق قوانین اداره ثبت وارد گردد سپس مدارک به اداره پست ارجاع گردد و سپس مبلغ پرداختی دفاتر واریز گردد به صورت اینترنتی و سپس از طریق اداره ثبت شرکتها پلمپ می گردد.

دفاتر پس از تخصیص پلمپ از طریق ثبت به کد پستی ( آدرسی که کد پستی شرکت نشان می دهد ) ارسال می گردد.

در برخی از حرفه ها و مشاغل نیاز به دفاتر دیگری می باشد که اصطلاحا به آن دفاتر خاص گویند سامانه اداره این دفاتر را تحت شرایط و مراحل خاصی به متقاضیان ارائه می گردد.

 

پلمپ دفاتر در ورامین-پلمپ دفاتر در فیروزکوه-پلمپ دفاتر در قرچک-پلمپ دفاتر در رودهن-پلمپ دفاتر در پردیس-پلمپ دفاتر در پیشوا-پلمپ دفاتر در قدس-پلمپ دفاتر در شهریار-پلمپ دفاتر در رباط کریم-پلمپ دفاتر در دماوند-پلمپ دفاتر در پاکدشت-پلمپ دفاتر در اسلامشهر-پلمپ دفاتر در چهاردانگه-پلمپ دفاتر در ملارد

 

ثبت شرکت در تهران

ثبت تغییرات ، مجامع ، تصمیمات ، صورتجلسات انواع شرکتها در تهران

 

هر شرکت پس از تاسیس و در طول حیات خود ممکن است به تغییراتی نیاز پیدا کند که اداره ثبت شرکتها این امکان را به شرکتها می دهد تا تغییرات و مجامع و صورتجلسات خود را به ثبت برسانند .مراحل و مدارک لازم این تغییرات و عناوین آنها در شرکتهای مختلف متفاوت است

 

ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در ورامین-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در فیروزکوه-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در قرچک-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در رودهن-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در پردیس-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در پیشوا-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در قدس-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در شهریار-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در رباط کریم-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در دماوند-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در پاکدشت-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در اسلامشهر-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در چهاردانگه-ثبت تغییرات شرکتها ، صورتجلسات شرکتها و مجامع شرکتها در ملارد

حال به طور مختصر هر یک از این تغییرات ، صورتجلسات و مجامع را در شهر تهران توضیح می دهیم

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات  و صورتجلسه افزایش سرمایه و سهام در تهران

زمانی که شرکت قصد افزایش سرمایه را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه  نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

مدارک لازم جهت ثبت مجامع و تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه افزایش سرمایه در تهران

 • کپی کارت ملی اعضا و بازرسین
 • کپی آخرین تغییرات مربوط به مدیران و هیأت مدیره و آدرس شرکت (( در صورتی که شرکت در گذشته تغییراتی نداشته است فقط آگهی تاسیس ارائه گردد ))
 • ذکر تغییرات جدید که قرار است در شرکت با انجام این تغییرات تحقق یابد

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات  و صورتجلسه افزایش سرمایه  از طریق ورود شریک در تهران

زمانی که شرکت قصد افزایش سرمایه از طریق ورود شریک را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه  نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

مدارک لازم جهت ثبت مجامع و تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه افزایش سرمایه و ورود شریک  در تهران

 • کپی کارت ملی اعضا و بازرسین
 • کپی آخرین تغییرات مربوط به مدیران و هیأت مدیره و آدرس شرکت (( در صورتی که شرکت در گذشته تغییراتی نداشته است فقط آگهی تاسیس ارائه گردد ))
 • ذکر تغییرات جدید که قرار است در شرکت با انجام این تغییرات تحقق یابد
 • کپی شناسنامه و کارت ملی شخصی که وارد شرکت می شود برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی
 • اخذ گواهی عدم سو پیشینه از پلیس +10 یا اداره آگاهی

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات  و صورتجلسه کاهش سرمایه  از طریق خروج شریک در تهران

زمانی که شرکت قصد کاهش سرمایه از طریق خروج شریک را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه  نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

مدارک لازم جهت ثبت مجامع و تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه کاهش سرمایه  و خروج شریک در تهران

 • کپی کارت ملی اعضا و بازرسین
 • کپی آخرین تغییرات مربوط به مدیران و هیأت مدیره و آدرس شرکت (( در صورتی که شرکت در گذشته تغییراتی نداشته است فقط آگهی تاسیس ارائه گردد ))
 • ذکر تغییرات جدید که قرار است در شرکت با انجام این تغییرات تحقق یابد

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات  و صورتجلسه کاهش سرمایه  و سهام شریک در تهران

زمانی که شرکت قصد کاهش سرمایه از طریق کاهش سهام شریک را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه  نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

مدارک لازم جهت ثبت مجامع و تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه کاهش سرمایه  و سهام در تهران

 • کپی کارت ملی اعضا و بازرسین
 • کپی آخرین تغییرات مربوط به مدیران و هیأت مدیره و آدرس شرکت (( در صورتی که شرکت در گذشته تغییراتی نداشته است فقط آگهی تاسیس ارائه گردد ))
 • ذکر تغییرات جدید که قرار است در شرکت با انجام این تغییرات تحقق یابد

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تغییر نام شرکت در تهران

زمانی که شرکت قصد تغییر نام شرکت را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

مدارک لازم جهت ثبت مجامع و تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تغییر نام شرکت در تهران

 • کپی کارت ملی اعضا و بازرسین
 • کپی آخرین تغییرات مربوط به مدیران و هیأت مدیره و آدرس شرکت (( در صورتی که شرکت در گذشته تغییراتی نداشته است فقط آگهی تاسیس ارائه گردد ))
 • ذکر تغییرات جدید که قرار است در شرکت با انجام این تغییرات تحقق یابد

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تغییر آدرس شرکت در تهران

زمانی که شرکت قصد تغییر آدرس شرکت را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تغییر آدرس شرکت از شهری به شهر دیگر در تهران

زمانی که شرکت قصد تغییر آدرس شرکت از شهری به شهر دیگر را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه افزایش تعداد اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت در تهران

زمانی که شرکت قصد افزایش تعداد اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه کاهش تعداد اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت در تهران

زمانی که شرکت قصد کاهش تعداد اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه الحاق و اضافه کردن مواردی به موضوع شرکت در تهران

زمانی که شرکت قصد الحاق و اضافه کردن مواردی به موضوع شرکت را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تغییرسال مالی شرکت در تهران

زمانی که شرکت قصد تغییرسال مالی را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه انحلال شرکت در تهران

زمانی که شرکت قصد انحلال شرکت را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه نقل و انتقال سهام در تهران

زمانی که شرکت قصد نقل و انتقال سهام را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تعیین سمت افراد ویا تغییر سمت در تهران

زمانی که شرکت قصد تعیین سمت افراد ویا تغییر سمت را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تمدید هیأت مدیره و مدیران در تهران

زمانی که شرکت قصد تمدید هیأت مدیره و مدیران را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

مدارک لازم جهت ثبت مجامع و تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تمدید هیأت مدیره و مدیران در تهران

 • کپی کارت ملی اعضا و بازرسین
 • کپی آخرین تغییرات مربوط به مدیران و هیأت مدیره و آدرس شرکت (( در صورتی که شرکت در گذشته تغییراتی نداشته است فقط آگهی تاسیس ارائه گردد ))
 • ذکر تغییرات جدید که قرار است در شرکت با انجام این تغییرات تحقق یابد

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تمدید بازرسین در تهران

زمانی که شرکت قصد تمدید بازرسین را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

مدارک لازم جهت ثبت مجامع و تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تمدید بازرسین در تهران

 • کپی کارت ملی اعضا و بازرسین
 • کپی آخرین تغییرات مربوط به مدیران و هیأت مدیره و آدرس شرکت (( در صورتی که شرکت در گذشته تغییراتی نداشته است فقط آگهی تاسیس ارائه گردد ))
 • ذکر تغییرات جدید که قرار است در شرکت با انجام این تغییرات تحقق یابد

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه افزایش سرمایه از طریق مطالبات حال شده در تهران

زمانی که شرکت قصد تمدید بازرسین را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد

 

ثبت مجامع ، تصمیمات ، تغییرات و صورتجلسه تغییرات روزنامه کثیرالانتشار در تهران

زمانی که شرکت قصد تغییرات روزنامه کثیرالانتشار را داشته باشد باید نسبت به برگزاری مجامع مورد نظر اقدام نموده و پس از امضای صورتجلسه توسط اعضا باید سامانه تکمیل و آن را به اداره ثبت ارائه نماید تا توسط اداره ثبت شرکتها بررسی ها صورت گرفته و به ثبت برسد


 

ثبت و تمدید لوگو ، برند و علامت تجاری

 

ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در تهران

یک شرکت پس از ثبت جهت شناساندن محصول خود به عموم باید اصطلاحا برند ، لوگو ، علامت تجاری خود را در اداره مالکیت های معنوی به ثبت برساند تا در آینده افراد سودجو از علامت این افراد سوء استفاده ننمایند تا زمانی که افراد برند خود را به ثبت نرسانند هر گونه سو استفاده از نام و طرح غیر قابل پیگیری می باشد. در صورتی که اشخاص حقیقی و حقوقی برند خود را به ثبت برسانند می توانند از سوء استفاده ها جلوگیری نمایند.

برند هم هم به صورت لاتین و هم به صورت فارسی قابلیت ثبت دارد لازم به ذکر است در صورتی که لاتین در برند استفاده گردد باید اشخاص حتما کارت بازرگانی ارائه دهند.

طراحی لوگو ، علامت تجاری ، برند در تهران

طراحی برند باید به گونه ای باشد که در آن از طرح های تکرای استفاده نگردد و در آن از اسامی قابل ثبت و معنی دار استفاده گردد برندها می توانند در انواع زیر ثبت گردند

 • فقط نام فارسی
 • فقط نام لاتین
 • فقط طرح فارسی
 • فقط طرح لاتین
 • تلفیقی از طرح و نوشته فارسی
 • طراحی و تلفیقی از نوشته لاتین

یک برند پس از اینکه آماده گردید باید در اداره مالکیت پذیرش گردد و پس از بررسی کارشناس اول و دوم و سپس رییس اداره 2 حالت به وجود می آید

1-زمانی که برند قابلیت ثبت دارد که ارائه می شود برای روزنامه رسمی اول و دوم و پس از آن سند 10 ساله برند ارائه می گردد.

1-      زمانی که برند قابلیت ثبت ندارد که درخواست از بین می رود و شخص باید درخواست جدید با نام جدید ارائه نماید.

 

مدارک لازم جهت ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در تهران

الف ) مدارک لازم جهت ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند حقیقی در تهران

اشخاص بدون اینکه شرت داشته باشند می توانند برند خود را به ثبت برسانند مداری که مورد نیاز می باشد به شرح زیر است

 • کپی شناسنامه و کارت ملی شخص برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
 • کپی مجوز یا جواز کسب مرتبط با فعالیت برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
 • کپی کارت پایان خدمت
 • فایل طرح مورد نظر
 • در صورت لاتین بودن طرح ارائه کارت بازرگانی الزامی است

ب ) مدارک لازم جهت ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند حقوقی در تهران

 • کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل و اعضای شرکت برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
 • کپی مجوز یا جواز کسب مرتبط با فعالیت برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
 • کپی برابر اصل مدارک شرکت
 • فایل طرح مورد نظر
 • در صورت لاتین بودن طرح ارائه کارت بازرگانی الزامی است

ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در ورامین-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در فیروزکوه-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در قرچک-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در رودهن-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در پردیس-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در پیشوا-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در قدس-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در شهریار-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در رباط کریم-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در دماوند-ثبت و تمدید  لوگو ، علامت تجاری ، برند در پاکدشت-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در اسلامشهر-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در چهاردانگه-ثبت و تمدید لوگو ، علامت تجاری ، برند در ملارد                                                                                                       

 

ثبت طرح صنعتی

ثبت طرح صنعتی در تهران

 

زمانی که ما محصولات مختلفی تولید می نماییم برای جلوگیری از کپی برداری از محصولات باید طرح محصولات خود را در اداره مالکیت های معنوی به ثبت برسانیم تفاوت طرح و برند در این است که برند جهت شناساندن محصول است در حالی که طرح صنعتی به ثبت رسانیدن شکل ظاهری محصول است

طرح صنعتی را با مثالی توضیح می دهیم به طور مثال حرفه ما تولید سینی است سینی از قبل وجود داشته اما طرح ما یک سینی پلاستیکی است که در گوشه آن طرح گل دارد که میخاهیم آن را به ثبت برسانیم.

یک طرح پس از اینکه آماده گردید باید در اداره مالکیت پذیرش گردد و پس از بررسی کارشناس اول و دوم و سپس رییس اداره 2 حالت به وجود می آید

1-زمانی که طرح قابلیت ثبت دارد که ارائه می شود برای روزنامه رسمی اول و دوم و پس از آن سند 10 ساله برند ارائه می گردد.

2-زمانی که طرح قابلیت ثبت ندارد که درخواست از بین می رود و شخص باید درخواست جدید با نام جدید ارائه نماید.

مدارک لازم جهت ثبت طرح صنعتی در تهران

الف ) مدارک لازم جهت ثبت طرح صنعتی در تهران

 • کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل و اعضای شرکت برابر اصل شده در دفتر اسناد رسمی
 • کپی برابر اصل مدارک شرکت
 • تصویر محصول از زوایای مختلف

ثبت طرح صنعتی در ورامین-ثبت طرح صنعتی در فیروزکوه-ثبت طرح صنعتی در قرچک-ثبت طرح صنعتی در رودهن-ثبت طرح صنعتی در پردیس-ثبت طرح صنعتی در پیشوا-ثبت طرح صنعتی در قدس-ثبت طرح صنعتی در شهریار-ثبت طرح صنعتی در رباط کریم-ثبت طرح صنعتی در دماوند-ثبت طرح صنعتی در پاکدشت-ثبت طرح صنعتی در اسلامشهر-ثبت طرح صنعتی در چهاردانگه-ثبت طرح صنعتی در ملارد

ثبت – شرکت – ثبت شرکت – ثبتشرکت – ثبت شرکتها – خدمات ثبت شرکت – ثبت در تهران –– شرکت در تهران –––– ثبت شرکت در سایر شهرستانها - مدارک ثبت شرکت –شرایط ثبت شرکت – نحوه ثبت شرکت – مراحل ثبت شرکت – مزایای ثبت شرکت –علل ثبت شرکت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با یکی از روشهای زیر ارتباط برقرار نمایید
ارسال ایمیل به آدرس info@arshiyagroup.ir
ارسال پیامک و تلگرام به شماره 09389683503
تماس با شماره همراه 09128069819
تماس با شماره تلفن های موجود در سایت </

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : ---

تاریخ : 10-03-1396, 19:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

مشاوره ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
مطالب ویژه
تماس
واتس آپ
موبایل
کرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی , کاشت مو , مزوتراپی