به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 28 تیر 1403
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

سایر امور ثبتی :
بازدید اخیر

ثبت شرکت در گیلان

جهت ثبت شرکت در گیلان و گرفتن تصمیم بهتر در خصوص ثبت شرکت با کارایی های بالا باید کلیه موارد حقوقی را رعایت کنیم تا بتوانیم مدارک را به درستی آماده نماییم. برای شرکتها می توانیم از موضوعات مختلف استفاده نماییم گیلان دارای شرایط مطلوب جهت ثبت شرکت است 

 

 

ثبت شرکت در گیلان

 

 

انواع شرکتهایی که در ایران ثبت می گردد عبارتند از : شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، ، شکت سهامی خاص ، شرکت تعاونی ، مؤسسات غیر تجاری و .... می باشد.که هر یک با توجه به نوع خود شرایط ویژه ای دارد که به طور مختصر به توضیح آنها می پردازیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گیلان

شرکت محدود حداقل با دو نفر عضو تشکیل می گردد اگر رابطه فامیلی بین این دو نفر باشد مشکلی ندارد و حداقل سرمایه جهت تشکیل شرکت با مسئولیت محدود حداقل 1,000,000 ریال می باشد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت محدود در گیلان

  • میزان سهام و درصد سهام و سمت ها را متقاضی مشخص می نماید .
  • کد پستی و آدرس دقیق محل فعالیت باید مشخص گردد .
  • ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه برابر اصل شده در دفترخانه اسناد رسمی .
  • اخذ گواهی عدم سو پیشینه از پلیس +10 یا اداره  آگاهی که برای کل اعضا مورد نیاز است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رشت-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تالشثبت شرکت با مسئولیت محدود در لنگرود-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رودسر-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آستاراثبت شرکت با مسئولیت محدود در صومعه سرا-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شفت-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سیاهکلثبت شرکت با مسئولیت محدود در املش-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خمام-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رحیم آباد-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رضوانشهر-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سنگر- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کلاچای-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کوچصفهان-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر انزلی-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در فومن- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رودبار-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ماسال-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لاهیجان-ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آستانه اشرفیه

ثبت شرکت گیلان

ثبت شرکت سهامی خاص در گیلان

شرکت سهامی  حداقل با پنج نفر تشکیل می گردد که سه نفر سهامدار شرکت هستند که اگر رابطه فامیلی بین آنها باشد مشکلی نیست و دو نفر کاملا غریبه باید باشند با اعضا یعنی اینکه به هیچ عنوان با اعضا رابطه نسبی و سببی نداشته باشند که در واقع این دو نفر سهامدار نیستند اما کار نظارت بر اسناد و صورتهای مالی شرکتها را بر عهده دارند و هر زمان نیاز شد باید گزارش ارائه نمایند. حداقل سرمایه جهت تشکیل شرکت سهامی خاص حداقل 1,000,000 ریال می باشد .

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : ---

تاریخ : 10-03-1396, 18:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

مشاوره ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
مطالب ویژه
تماس
واتس آپ
موبایل
کرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی , کاشت مو , مزوتراپی