به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 16 اردیبهشت 1400

ساعت تردد و سرعت مجاز خودروهای سنگین باید اصلاح شود

ساعت تردد و سرعت مجاز خودروهای سنگین باید اصلاح شود

 

شادمهر کاظم‌زاده از ورود کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس به بررسی پرونده افزایش تصادفات جاده ای در ماه های اخیر خبر داد و گفت: نشست کمیته حمل و نقل این کمیسیون روز سه شنبه هفته جاری با هدف بررسی حوادث اخیر جاده ای به ویژه تصادف محور کاشان-نطنز با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه برگزار می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، نماینده دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در هفته گذشته شاهد، بروز حادثه تصادفات اتوبوس با یک دستگاه نفتکش بودیم که در اثر این حادثه، تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند، اما این مسئله تنها به حادثه هفته گذشته ختم نمی شود.

افزایش بروز تصادفات جاده ای در ماه‌های اخیر

وی ادامه داد: متأسفانه در ماه های اخیر شاهد افزایش بروز تصادفات جاده ای هستیم و حادثه محور کاشان-نطنز چندمین حادثه در ماه‌های گذشته است، بنابر این باید راه کاری اندیشیده شود تا در آینده کمتر، شاهد بروز چندین حوادثی باشیم.

کاهش آمار تصادفات از از 28 هزار به حدود 16 هزار نفر/ ثابت ماندن آمارها در سه سال اخیر

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: بر اساس گزارش ها از سال 84 به بعد شاهد کاهش میزان تصادفات جاده ای بوده ایم، به طوری که طبق آمارها، تعداد تلفات جاده ای، از 28 هزار نفر به حدود 16 هزار نفر رسیده است، اما نکته قابل توجه این است که در سه سال اخیر این آمار ثابت مانده و کاهش پیدا نکرده است.

کاظم زاده افزود: ثابت ماندن آمارهای تصادف در سه اخیر اخیر نمایانگر این است که ما در بحث کاهش تصادفات جاده ای، نیازمند استراتژی و برنامه جدید هستیم.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 1-07-1397, 13:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی