به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 16 اردیبهشت 1400

تعرفه اینترنت همراه بسیار پایین است/ تعرفه‌‌ها باید تعدیل شود

سیداحمد معتمدی، رئیس دانشگاه امیرکبیر و عضو صاحب نظر در كميسيون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگو با خبرنگار علمی «خبرگزاری دانشجو»، در خصوص احتمال افزایش تعرفه‌های اینترنتی خاطر نشان کرد: تعرفه‌های پیشین 14 ریالی اینترنت همراه که در گذشته اعمال می‌شد بسیار زیاد بود و قیمت کنونی نیم ریال نیز بسیار اندک است.

 

وی افزود در مورد تاثیرات کاهش تعرفه‌ها یادآور شد: پایین بودن میزان تعرفه‌ها در کوتاه مدت ممکن است مردم را منتفع کند اما این موضوع در دراز مدت موجب متضرر شدن مردم می‌شود.

 

معتمدی ادامه داد: ضرر بردن مردم از پایین تعرفه‌ها به این دلیل است که اگر اپراتوری سود کافی از خدمات خود به دست نیاورد سرمایه گذاری‌های بعدی آن دچار تزلزل خواهد شدکه بنابراین خدمات جدیدی در آینده ارائه نخواهد شد.

 

رئیس دانشگاه امیرکبیر با اشاره به اینکه باید از هرگونه دفاع کردن در مورد کاهش تعرفه‌ها دوری کرد، یادآور شد: به طور کلی مجانی بودن خدمات و سرویس‌ها ایده‌آل‌ ترین حالت است اما پایین بودن بیش از حد تعرفه‌ها موجب می‌شود اقتصاد کشور و منافع ملی دچار مشکل شود.

 

عضو صاحب نظر در كميسيون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اظهار داشت: برای تعدیل تعرفه‌ها باید با فکر و مدیریت جمعی رقم معقولی برای خدمات ارتباطی تعیین شود که در مورد تعرفه‌های اینترنتی رقم فعلی بسیار پایین بوده و باید در مورد آن تجدیدنظر شود.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری دانشجو

تاریخ : 5-11-1393, 18:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی