به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 16 اردیبهشت 1400

فعالیت 400 تشکل کارگری در استان اصفهان

به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، غلامعلی قادری ظهر امروز در حاشیه بازدید از کارخانه مهتاب‌بافت بادرود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم‌اکنون 124 تشکل کارفرمایی و 400 تشکل کارگری در این استان فعالیت می‌کنند.

وی افزود: هم‌اکنون دغدغه اصلی کارگران واحدهای صنعتی تولیدی، نحوه تنظیم قرارداد با کارفرمایان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با تاکید بر ایجاد امنیت شغلی بیشتر برای کارگران، به کارفرمایان توصیه کرد قراردادهای کار را با توافق به نحوی تنظیم کنند که حق و حقوقی از کارگران تضییع نشود.

قادری تنظیم روابط کار بین کارگران و کارفرمایان، حفظ و صیانت از نیروی کار و پیگیری مسائل حقوقی کارگران را از جمله وظایف این مدیریت برشمرد و خاطرنشان کرد: برخی کارفرمایان در ابتدای کار، قراردادهای کار را به صورت غیرقانونی از کارگران اخذ می‌کنند.

وی ضمن بازدید از فعالیت‌های کارخانه مهتاب‌بافت ادامه داد: به زودی و با حمایت دولت تدبیر و امید فاز دوم این کارخانه که به تصویب نهایی مسئولان شهرستان و استان رسیده است، آغاز خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی را از جمله اهداف و برنامه‌های اداره کل استان برشمرد و گفت: با تکمیل و بهره‌برداری از فاز دوم کارخانه مهتاب‌بافت بادرود، زمینه اشتغال برای 650 نفر فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/63025/غ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 14-10-1393, 18:52

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی