به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 16 اردیبهشت 1400

بلاتکلیفی بازار مسکن تا کجا ادامه دارد؟


رضا میرزاهدی در گفتگو با میزان، با اعلام این که اقتصاد کشور مسیر حرکت خود را گم کرده است ادامه داد: بلاتکلیفی در بازار مسکن این بازار را به سمت تورم حبابی سوق خواهد داد.
 این کارشناس مسکن از افزایش قیمت تمامی کالاها اعم از مسکن، مصالح ساختمانی، دلار و حتی مایحتاج روزانه خبر داد و افزود: انتظار برخی برای تعیین تکلیف مذاکرات بین‌المللی کشورمان که تا سال آینده ادامه دارد، باعث شده برخی از بازارها همچنان در حالت انتظار بمانند که این بخش‌ها درجا بزنند و در حالت بلاتکلیفی قرار گیرند.
 وی در ادامه از عدم تقاضای خرید مسکن در بازار خبر داد و افزود: هم اکنون فروشندگان و مالکان به دلیل اینکه نمی دانند در بازار چه رخ خواهد داد در صدد افزایش قیمت های خود برمی آیند.
 میرزاهدی با اعلام این که اولین اقدام مسئولان باید در جهت حکمفرمایی آرامش بر بازار باشد ادامه داد: در شرایطی که تحریم ها ادامه دارد باید از اثرات تورم زایی بخش خای مختلف اقتصادی از جمله مسکن پیشگیری شود.
 وی در ادامه با تاکید بر لزوم تعادل در روند عرضه و تقاضای مسکن گفت: تا زمانی که بازار مسکن متعادل نشود شاهد افزایش قیمت ها در بازار خواهیم بود.
تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » اقتصاد آنلاین

تاریخ : 12-10-1393, 08:16

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی