به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 16 اردیبهشت 1400

برگزاری مراسم اربعین حسینی در حرم حضرت زینب (س)

پس از 3 سال از آغاز بحران سوریه؛

برگزاری مراسم اربعین حسینی در حرم حضرت زینب (س)

» سرویس: بين الملل - آسيا،خاورميانه

مراسم اربعین حسینی به شکل باشکوهتری نسبت به سه سال گذشته در حرم حضرت زینب (س) در حومه دمشق برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه المنار، برگزاری مراسم اربعین حسینی در حرم حضرت زینب(س) در حومه شهر دمشق امسال متفاوتتر از سالهای گذشته و با حضور جمع کثیری از عاشقان اهل بیت برگزار شد.

در سایه عملیات اخیر ارتش سوریه و نیروهای حزبالله و یگانهای مردمی در اطراف منطقه سیدی زینب واقع در 30 کیلومتری پایتخت این کشور، هزاران زائر توانستند با پای پیاده خود را از مرکز دمشق به بارگاه حضرت زینب (س) برسانند و مراسم اربعین را برگزار کنند.

امسال زائرانی از کشورهای مختلف از جمله ایران، عربستان، بحرین و کشورهای جنوب آسیا از طریق فرودگاه دمشق وارد سوریه شدند و در مراسم اربعین حسینی در حریم حضرت زینب (س) شرکت کردند.

صبح امروز (شنبه) مراسم احیای اربعین حسینی در نقاط مختلف دمشق نیز برگزار شد که پس از برگزاری مراسم حاضران با پای پیاده مسیر 30 کیلومتری دمشق تا حرم حضرت زینب(س) را طی کردند و مراسم اربعین را بجا آوردند.

در سه سال گذشته و به دلیل حضور تکتیراندازهای وابسته به گروههای مخالف در محلههای اطراف حرم حضرت زینب(س)، امکان پیادهروی به سوی این مکان مقدس میسر نبود.

حرم حضرت زینب (س) در سالیان گذشته چند بار هدف حملات خمپارهای گروههای مخالف سوری و تروریستهای تکفیری نیز قرار گرفت که در آن چندین تن کشته شدند. با عملیات اخیر ارتش سوریه و نیروهای نزدیک به دولت دمشق در محلههای اطراف منطقه سیدی زینب، امسال امنیت حرم به طور کامل تامین شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 22-09-1393, 15:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی