به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 16 اردیبهشت 1400

اجتماع بزرگ عزاداران اربعین حسین(ع) در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد

همزمان با اجتماع بینظیر عزاداران در کربلا؛

اجتماع بزرگ عزاداران اربعین حسین(ع) در حرم عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد

» سرویس: معارف و حقوق - دين و انديشه

مراسم عزاداری اربعین حسینی(ع) همزمان با اجتماع بینظیر عزاداران در کربلا، در اقصی نقاط کشورمان با حضور عزاداران در مساجد، حسینیهها، تکایا و امامزادگان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در تهران نیز از ابتدای صبح مراسم عزاداری چهلمین روز شهادت حضرت امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان با مراسم عزاداری حدود سه هزار نفر از اعضای هیاتهای دانشجویانی که از مقابل دانشگاه تهران تا بیت رهبر انقلاب اسلامی را پیاده طی کردند تا با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) و با حضور مقام معظم رهبری به عزاداری بپردازند، آغاز شد.

کاروانها و دستههای عزاداری مردمی نیز از همان ساعات اولیه صبح پیادهروی خود تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را از مسیرهای تعیین شده آغاز کردند.

این جمع همانهایی هستند که امسال از حرم یار جاماندهاند. آرزویشان بود با آنان که کاروان عشق شدند و به سوی کربلای حسین (ع) روانه گشتند هم قدم و همسفر میشدند، اما بینصیب از دیار عشق، دل به درک زیارت حرم فرزند زهرای اطهر سلامالله علیها بستند.

آری زیباست فراز «یا من بزیارتهی ثواب زیاره سیدالشهدا (ع)» که شنیدنش بغض دل میترکاند و اشک چشمهای جا مانده از دیدار حرم ثارالله(ع) را بر گونهها جاری میسازد.

اینجا هم میتوان عطر خوش کربلا و بینالحرمین را احساس کرد.

جا ماندگان از استشمام عطر خوش کرب و بلاء وضوی عشق گرفتند و با هم همراه شدند و یک صدا فریادزنان، شعار «لبیک یا حسین» سر دادند و دل به قافله پابرهنگان حسینی در کرب و بلا سپردند.

در این اجتماع بزرگ که هزاران نفر در آن حضور داشتهاند، حضور همه اقشار دیدنی بوده است؛ پیر و جوان، مرد و زن، کوچک و بزرگ که در این پیادهروی عاشقانه، قدمهایشان را در مسیر تقرب به خاندان اهل بیت(ع) خالصانه برداشتند.

به گزارش ایسنا همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) حجتالسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور نیز در جمع عزاداری کارکنان شرکت شیر پگاه حضور یافت.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 22-09-1393, 11:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
File engine/modules/imp/xform/block.php not found.
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
تماس
واتس آپ
تلگرام
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی