به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 3 شهریور 1398

«چاقی» وارد مرحله تدوین شد


به گزارش هنرنیوز ، تا کنون 20 درصد از تدوین این فیلم توسط راما قویدل انجام و تا اواخر آذر به پایان خواهد رسید چاقی اولین فیلم سینمایی بلند راما قویدل به شمار رفته و هم اکنون سریال دولت مخفی به کارگردانی وی از شبکه دو در حال پخش است .در خلاصه داستان فیلم سینمایی چاقی آمده است :این فیلم روایتی است از یک انتخاب ؛ انتخابِ عشق یا وِجدان !عوامل سازنده این فیلم به شرح زیر است :فیلمنامه ، تدوین و کارگردانی: راما قویدل،تهیّه کنندگان: علیرضا جلالی ، حمید آخوندی،مجریِ طرح و مدیرِ تولید: شهرام دانشپور،مشاور کارگردان : محمد حسین لطیفی، مدیرِ فیلمبرداری: مرتضی پورصمدی، صدابردار: نظام الدّین کیایی، طرّاحِ صحنه و لباس: سیامک احصائی، طرّاحِ چهره پردازی: سهند ترابی، موسیقی: امیر توسّلیبرنامه ریز و دستیارِ اوّلِ کارگردان: رضا کشاورزی، دستیار تدوین : مریم جلالی، مدیر روابط عمومی و امور رسانه : مهیار جوادیفر، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه : امیر اماملی،دستیارِ دومِ کارگردان: حجّتِ حسن زاده، منشیِ صحنه : آرزو نیکپور، دستیار برنامه ریز : مریم امیری، دستیارِ اوّلِ فیلمبردار: مهدی اصلانی، دستیاران فیلمبردار : رضا گل کرمی ، عادل نیسی ، حسن تقی زاده ، علیرضا حلوائی زاده ، فرزاد وفائی ، مسلم میر شکاری ، دستیارِ طرّاحِ صحنه و لباس : مهدی قوچانی، دستیارِ لباس: ثمینه افتخاری،مدیرِ صحنه: فرامرز کرامتی،دستیار صحنه : علیرضا حبیب پور، مجریان گریم : حامد بداغی ، لیلا ابویسانی ، پرهام کاکوئی، مدیرانِ تدارکات: علیرضا قدرتی ، فرامرز رضائی،دستیارانِ تدارکات: محمّد پرگیر، مسعود ریحانی، علی عبدی،طرّاحِ صدا و صداگذار: حسین ابوالصدق،دستیار صدا : حسام مژدهی نیا،جلوه های ویژه تصویری: سینا قویدل،جلوه های ویژه میدانی: حمید رسولیانبازیگران: علی مصفّا ، لادن مُستوفی ، مهسا کرامتی و با حضورِ حمید فرُّخ نژاد و با نقش آفرینی :حسین ملکی ، امید روحانی ، کریم قربانی ، فریده دریامج، فرهود حاجبی ، نوید خداشناس، سُها پورحاتمی ، الناز آهی ، فرامرز کرامتی و بازیگر خردسال ستایش محمودیراما قویدل کار خود را از سال ۱۳۸۶ به عنوان کارگردان آغاز و فیلم ها و مجموعه های زیر را در کارنامه دارد :يكى از همين روزها ١٣٨٦: فيلم تلويزيونى ، شبكه تهراندر همين نزديكى١٣٨٧: فيلم تلويزيونى ، شبكه سهسكوت خدا١٣٨٧: فيلم تلويزيونى ، شبكه يكعمليات ١٢٥: سریال ١٣٨٧ ، شبكه تهران( همكارى مشترك با بهروز افخمى)شب مى گذرد ١٣٨٧: سريال ، شبكه تهرانو دوباره بهار ١٣٨٧: فيلم تلويزيونى ، شبكه تهرانشايد براى شما هم اتّفاق بيفتد ١٣٨٨: مجموعه تلويزيونى كارگردانى ١٥ قسمت از سرى اوّل ، شبكه تهرانگمشده ١٣٨٨ ، ١٣٨٩ : سريال تلويزيونى ، شبكه يك ، منتخب جشنواره ABUراه نجات ١٣٩٠ : فيلم تلويزيونى بهترين فيلم جشنواره رُتردام و برنده دو جايزه كارگردانى از جشنواره كودكيك لحظه ديرتر ١٣٩٠: سريال تلويزيونى ، شبكه دورؤياى گنجشك ها ١٣٩١ : سريال تلويزيونى ، شبكه دودولت مخفى ١٣٩٢: سريال تلويزيونى ، شبكه دو ، همكارى مشترك با عبدالحسن برزيده «چاقی» وارد مرحله تدوین شد
دفاتر پستی منتخب

روانگردانها، الکل و قرص‌ها مشکل 10 سال آینده کشور

 

روانگردانها، الکل و قرص‌ها مشکل 10 سال آینده کشور

ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تعاونی

یک عضو سازمان پزشکی قانونی نسبت به افزایش مصرف مواد مخدر صنعتی در بین جوانان هشدار داد.

به گزارش خبرنگار «اجتماعی» ایسنا، دکتر غنی زاده در سلسله نشست حوزه رفاه اجتماعی برای تدوین برنامه ششم توسعه با بیان اینکه در ایران حدود 25 درصد مصرف شیشه داریم گفت: در حال حاضر ایران یکی از بزرگترین مصرف کننده‌ها در حوزه مواد مخدر بوده و بر اساس منابع بین المللی به عنوان صادر کننده شناخته می‌شود.

وی ادامه داد: در سیستم قضایی کشور به لحاظ قانون مشکل وجود دارد و در برخورد با پیش سازها مشکل قانون داریم. بحثی که وجود دارد این است که در آینده به کجا می‌خواهیم برویم؟ در حال حاضر مشکل ما مواد مخدر افیونی مثل تریاک نیست و فکر می‌کنم حتی اگر ماده‌ای مثل تریاک را آزد هم کنیم اتفاق خاصی نمی‌افتد بلکه مشکل ما بحث‌هایی مثل ترامادول، شیشه و الکل است.

غنی زاده در مورد مصرف ترامادول تصریح کرد: هر روز با افرادی که بر اثر مصرف ترامادول آسیب دیده‌اند برخورد داریم که متاسفانه همه آنها زیر 30 سال هستند این در حالیست که تا به حال درمورد ترامادول بحثی نشده در صورتی که با یک اعتیاد مخفی روبرو هستیم.

وی افزود: زیر ساز همه قرص‌های تقویتی که عطاری‌ها عرضه می‌کنند ترامادول است. عطاریها جولان می‌دهند و هیچ اتفاقی در کشور نمی‌افتد و برخوردی با آنها صورت نمی‌گیرد. متاسفانه این عطاریها به نوعی منبع تولید مواد شده‌اند و انواع و اقسام مواد مثل متادون را استفاده می‌کنند. هنوز قانون در برخورد با این مسائل دچار مشکل است.

این عضو سازمان نظام پزشکی ادامه داد: هنوز قضات ما توجیه نشده‌اند و بعد از آموزش‌هایی که در استانهای مختلف ارائه شده تازه به خطرات ماده مخدری مثل شیشه پی برده‌اند.

غنی زاده با تاکید بر خطر روانگردان‌ها تصریح کرد: این اعلام خطر را می‌کنم که در ده سال آینده مشکل ما روان گردانها، الکل و قرص‌هایی ست که خود ما در سیستم بهداشتی تولید می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، در ادامه این همایش قدوسی، یک عضو وزارت بهداشت نیز گفت: دو چالش وجود دارد که باید در اصلاح و تدوین سیاست‌ها مورد توجه قرار بگیرد؛ اول اینکه دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر جایگاه خودش را با سازمان مبارزه با مواد مخدر اشتباه گرفته و گاهی به عرصه اجرا ورود می‌کند.

قدوسی با اشاره به حوزه تقاضا مواد مخدر افزود: در حوزه کاهش تقاضا، ورود معاونت کاهش تقاضای ستاد در عرصه اجرا را مانعی برای راهبری درمان و کاهش آسیبها توسط وزارت بهداشت و سایر دستگاهها می‌دانم. حوزه کاهش تقاضا را به وزارت بهداشت واگذار کنند و تشکیلات لازم را در اختیار این وزارتخانه قرار دهند زیرا در حال حاضر ساختار و تشکیلات وزارت بهداشت برای مبارزه با اعتیاد اصلا مناسب نیست و بودجه آن نیز به ستاد مبارزه با مواد مخدر وابسته است.

وی همچنین گفت:علی رغم اینکه شعار داده می شود که با کاهش تقاضا، به کاهش آسیب پرداخته می شود؛ اما اگر به لحاظ ساختاری و بودجه‌ای به آن نگاه کنیم متوجه می‌شویم که خوب به بحث کاهش آسیب پرداخته نشده و به شدت با کمبود بودجه مواجه هستیم.

قدوسی در همین زمینه ادامه داد: چالش دوم، ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر است که قانون خوبی است اما نوع مذاکراتی که در این ماده وجود دارد به خوبی اجرا نمی شود، زیرا طبق آن بعد از دستگیری فرد معتاد باید کار او پیگیری شود تا دوباره به سمت مواد برنگردد اما در کشور با افرادی مواجه می‌شویم که 32 بار دستگیر شدند اما متاسفانه نتیجه‌ای نداشته و ماده 16 به خوبی غربالگری نمی‌شود که این امر به ماده 15 هم آسیب می‌زند.

دفاتر پستی منتخب

باید با «تئاتر شهر» پُز فرهنگی بدهیم

باید با «تئاتر شهر» پُز فرهنگی بدهیم

ثبت شرکت توسط ثبت ارشیا ، ثبت تعاونی توسط ثبت ارشیا ، ثبت برند توسط ثبت ارشیا
arash khamooshi-4-59.jpg

حمید پورآذری گفت: اگر یک سالن از تئاتر شهر کم شود، باید پنج سالن در مکان‌های دیگر جایگزین آن شود.

این هنرمند تئاتر که جزو کارگروه پروژه تعمیرات تئاتر شهر است در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر ایسنا، ادامه داد: در اولین جلسه کارگروه که چند روز پیش برگزار شد، همه اعضا دیدگاه‌های خود را درباره کم شدن سالن‌های تئاتر شهر بیان کردند و مشکل اینجاست که هر دو گروه موافق و مخالف، دلایل خاص خود را داشتند که این دلایل همه درست است.

پورآذری توضیح داد: هر چند با کم شدن یک سالن در تئاتر شهر، احترام و تکریم بیشتری در مجموعه به وجود می‌آید و تئاتر شهر لابی و کافه بهتری خواهد داشت، اما به هر حال با کم شدن همین سالن، دست کم 12 تا 13 گروه در طول سال از امکان اجرا محروم می‌شوند و حالا پرسش اصلی این است در این وانفسای بی‌سالنی، چه پیشنهاد و جایگزینی داریم؟!

سرپرست گروه تئاتر «پاپتی‌ها» با اظهار تأسف از کم

 

 

ادامه مطلب را بخوانید !

دفاتر پستی منتخب

ورود دومین قطار گردشگری اروپایی به زنجان

 

ورود دومین قطار گردشگری اروپایی به زنجان

ثبت شرکت ، ثبت تعاونی ، ثبت برند ، اخذ کد اقتصادی ، خدمات مالیاتی ، مالیات بر ارزش افزوده

 

مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان، از ورود دومین قطار اختصاصی گردشگری اروپایی به زنجان خبر داد.

 

«غلامرضا نجفلو» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی زنجان، اظهار کرد: دومین قطار اختصاصی گردشگری اروپایی به نام «عقاب طلایی» ساعت 17:30 امروز وارد زنجان می‌شود. مسافران این قطار 96 نفر و از 14 ملیت هستند که به مدت یک نیمروز از رختشویخانه، مردان نمکی، بازار زنجان و گنبد سلطانیه بازدید می‎کنند.

 

وی افزود: زنجان نخستین مقصد این قطار ویژه‌ی سوئیسی است. گردشگران این قطار با رویکرد جواهرات پارسی وارد کشور می‌شوند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: قطار عقاب طلایی پس از حرکت از رومانی، بلغارستان و ترکیه ساعت 23:45 دقیقه دیشب(چهارشنبه سی‌ام مهرماه) از مرز رازی وارد ایران شده و ساعت 13:30 به زنجان می‌رسد.

 

وی خاطرنشان کرد: مسافران این قطار تجار فعال در حوزه جواهرات هستند که وضعیت خدمات سفر در ایران را بررسی می‌کنند.

 

نجفلو یادآور شد: گردشگران قطار «عقاب طلایی» از شهرهای زنجان، اصفهان، شیراز، کرمان و مشهد بازدید می‌کنند و امشب ساعت 20 زنجان را به سمت یزد ترک می‌کنند.

دفاتر پستی منتخب

آمنه: پشیمانم که اسیدپاش را بخشیدم

 

آمنه: پشیمانم که اسیدپاش را بخشیدم

1413900981987_1.jpg
ثبت شرکت ارشیا ، ثبت تعاونی ارشیا ، ثبت برند ، دریافت کارت بازرگانی ، مالیات ،

جام جم نوشت: آمنه با تأثر اظهار می کند که از لحظه ای که گفتم مجید را به شرط پرداخت کامل دیه ام می بخشم و او در لحظه عفوش به من فحاشی کرد، فهمیدم اشتباه بزرگی مرتکب شده ام و گرگی را در جامعه رها کرده ام.

به گزارش ایسنا، در ادامه این مصاحبه می‌خوانید: « خودم را در برابر قربانیان اسیدپاشی اصفهان مقصر می‌دانم ... من از بخشش کسی که به من اسید پاشید، پشیمانم . » این پاسخ آمنه بهرامی قربانی اسیدپاشی آبان سال 1383 است به همه آنها که پس از ماجرای اسیدپاشی اصفهان از احساس او می‌پرسند.

به گزارش جام جم، کمتر کسی خبر دارد که این روزها آمنه بهرامی از اسپانیا به ایران آمده است تا شکایت کند و پیگیر علت آزادی مجید موحدی از زندان شود که حدود 10 سال پیش به صورت و بدن او اسید پاشید و سوی چشم ها، زیبایی و سلامتش را از او دزدید.

آمنه که از زمان حادثه اسیدپاشی برای درمان خود در شهر بارسلونا بسر می برد، درباره علت سفرش به ایران و حضور در دادگاه به خبرنگار جام جم آنلاین می گوید: از آقای فریدون امیرآبادی که زمانی معاونت اجرای احکام را داشتند شکایت کرده ام چرا که من مجید را فقط به شرط پرداخت دیه کامل اعضای بدنم بخشیدم اما او بدون پرداخت این مبلغ که امسال مقدار آن تقریبا 600 میلیون تومان است، از شهریور امسال آزاد شد در حالی که فقط 50 میلیون تومان به حساب دادگستری واریز کرده است.

آمنه: مردم! پشیمانم که اسیدپاش را بخشیدم

آمنه که روز گذشته برای عیادت یکی از قربانیان اسیدپاشی در اصفهان ، به بیمارستان مطهری مراجعه کرده بود اعتراف می کند : هر بار که خبری درباره اسیدپاشی ها بویژه اسیدپاشی اصفهان می شنوم ، خودم را مسئول می دانم و حس می کنم شاید درست تر آن بود که اسیدپاش را نمی بخشیدم .

او البته دولت و دادگستری را نیز در کشدار شدن 10 ساله پرونده اش در قوه قضائیه دخیل می داند و با این حال اعتقاد دارد در بخشش موحدی اشتباه کرده است وتوضیح می دهد: اگر فرصت دوباره ای به من داده شود تا درباره اسیدپاشم تصمیم بگیرم دیگر از قصاصش نمی گذرم بخصوص که حالا او بدون پرداخت دیه من که شرط بخشش او بوده ، آزاد شده است.

او با تأثر اظهار می کند: از لحظه ای که گفتم مجید را به شرط پرداخت کامل دیه ام می بخشم و او در لحظه عفوش به من فحاشی کرد، فهمیدم اشتباه بزرگی مرتکب شده ام و گرگی را در جامعه رها کرده ام.

به گفته این قربانی اسیدپاشی هنوز حکم دادگاه قضایی قضات مشخص نیست و نکته عجیب این است که امروز نامه بخشش او که در آن شرط آزادی مجید پرداخت دیه قید شده بود، در پرونده اش پیدا نشده است در حالی که وکلیش نسخه ای از این نامه را در اختیار دارد.

آمنه می گوید: خوشحالم که سخنگوی قوه قضائیه ، بر پیگیری سریع پرونده و حکم اشد مجازات برای عامل اسیدپاشی های اصفهان تاکید می کند و اعتقاد دارم این نوع احکام باید برای همه اسیدپاش های دیگر در کشور هم صادر شود.

دفاتر پستی منتخب

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|