به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 آذر 1398

همکاری هسته‌ای آفریقای جنوبی با چین و ژاپن

 

همکاری هسته‌ای آفریقای جنوبی با چین و ژاپن

 

ثبت شرکت ارشیا ، ثبت تعاونی ارشیا ، ثبت برند ارشیا

Flag of South Africa.jpg

آفریقای جنوبی در راستای راه‌اندازی نخستین نیروگاه هسته‌ای‌اش پس از امضای قراردادهای همکاری با روسیه و فرانسه ادامه همکاری هسته‌ای با چین و ژاپن را خواستار است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از سایت تخصصی ورلد نوکلیر، بنا به گفته دولت آفریقای جنوبی، تیناپترسون،‌ وزیر انرژی این کشور با چین در هفته نخست نوامبر و پس از آن با ژاپن قرارداد همکاری هسته‌ای امضا می‌کند.

هم‌چنین دولت آفریقای جنوبی قصد دارد در ادامه روند ساخت و تکمیل نخستین نیروگاه هسته‌ای‌اش که به گفته مقامات دولتی این کشور تنها راه رفع بحران کمبود انرژی در این کشور است با کشورهای آمریکا و کره جنوبی نیز قرارداد هسته‌ای امضا می‌کند.

هم‌چنین اخیراً‌ دولت آفریقای جنوبی هم‌زمان با امضای قراردادهای مختلف هسته‌ای، طرحی را ارائه کرده است که طبق آن دولت این کشور رسماً‌ از همه کشورهای که در ساخت راکتورهای هسته‌ای مهارت دارند و نیز مایل به همکاری در ساخت و تکمیل نیروگاه هسته‌ای آفریقای جنوبی هستند؛ دعوت کرد در این طرح شرکت کنند. این طرح آفریقای جنوبی مبنی بر دعوت از کشورهای مختلف در ساخت راکتورهای هسته‌ای نشان دهنده نیاز مبرم این کشور به انرژی است.

در حال حاضر آفریقای جنوبی برای ساخت یک نیروگاه هسته‌ای با ظرفیت تولید 9600 مگاوات انرژی برنامه‌ریزی کرده است.

هم‌چنین سازمان انرژی هسته‌ای آفریقای جنوبی اقدامات دولت این کشور در زمینه امضای قراردادهای هسته‌ای دولتی با کشورهای دیگر را مهم خوانده است و این اقدامات را در ساخت هرچه سریع‌تر نیروگاه هسته‌ای آفریقای جنوبی بسیار موثر می‌داند.

در حال حاضر آفریقای جنوبی با گسترش تاسیسات هسته‌ای خود خواستار رفع کمبود انرژی به وجود آمده در این کشور و کاهش تولید آلاینده‌های کربنی حاصل از سوخت مواد فسیلی است.

 

مشاوره ثبت شرکت - مشاوره ثبت تعاونی - مشاوره اخذ کد اقتصادی - مشاوره دریافت کارت بازرگانی - مشاوره ثبت برند

دفاتر پستی منتخب

برنز: روند مذاکرات هسته‌ای نامعلوم و دشوار است

برنز: روند مذاکرات هسته‌ای نامعلوم و دشوار است

 

ثبت شرکت ارشیا ، ثبت تعاونی ارشیا ، ثبت برند ارشیا

yonhap-9.jpg

معاون وزیر امور خارجه آمریکا در یادداشتی درنشریه آمریکایی فارین پالیسی با اشاره به دستیابی به اولین توافق هسته‌ای با ایران نوشت: هنوز روند دستیابی به توافق جامع نامعلوم و دشوار است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ویلیام برنز، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در یادداشتی در نشریه فارین پالیسی در 10 بند با اشاره به دیپلماسی آمریکا در جهان به تجربیات 33 ساله خود در وزارت امور خارجه این کشور پرداخت.

وی درباره ایران گفت: اهرم‌های سیاسی و اقتصادی به همراه پیشنهادهای واقعی در کانال‌های گفت‌وگو با ایران را که بیش از 35 سال بدون هیچ ارتباط دیپلماتیک بسته شده بود را باز کرد که این مسأله به انجام اولین توافق هسته‌ای کمک کرد.

این دیپلمات آمریکایی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای درباره دستیابی به توافق جامع، نوشت: هنوز روند دستیابی به توافق جامع دشوار و نامعلوم است اما با دقت احتمالات دیپلماسی سنجیده می‌شود که بیش‌تر در راستای منافع ماست.

دفاتر پستی منتخب

قانونی برای الزام صداوسیما به پرداخت وجه به فدراسیون فوتبال نداریم

 

قانونی برای الزام صداوسیما به پرداخت وجه به فدراسیون فوتبال نداریم

 

ثبت شرکت ، ثبت برند ، اخذ کد اقتصادی ، صورتجلسات شرکتها ، برند معروف ، ثبت شرکت ارشیا

بیژن نوباوه در واکنش به مسائل اخیر درباره حق پخش بازی‌های فوتبال،‌ گفت: هیچ مبنای حقوقی برای این مسأله وجود ندارد و قانونی نیست که سازمان صداوسیما را ملزم به پرداخت کند.

این نماینده مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تأکید کرد: مبنای حقوقی درخواست فدراسیون ‌مبنای ضعیفی است. یعنی مبنای حقوقی ندارد و بر اساس قانون، صداوسیما ملزم به پرداخت چنین پولی نیست.

نوباوه توضیح داد: صداوسیما بر اساس قانون باید نیمی از بودجه‌اش را از طریق تبلیغات درآورد که حدود 800 میلیارد است. همه این درآمدها به خزانه دولت می‌رود و چیزی دست صداوسیما نیست.

او تأکید کرد: صداوسیما درآمد اضافی ندارد و اگر کسی از او طلب وجهی کند باید از طریق دولت طلب کند که دولت در اختیارش بگذارد و صداوسیما بتواند آن را در اختیار فدراسیون یا جای دیگری قرار دهد. درآمدی هم که از طریق تبلیغات درمی‌آورند جزء بودجه‌اش است و اگر این درآمد را نداشته باشد حقوق کارمندانش را هم نمی‌تواند پرداخت کند.

این عضو کمیسیون فرهنگی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این درخواست فدراسیون بر اساس فوتبال حرفه‌ای و لزوم پرداخت حق پخش مطرح می‌شود تأکید کرد: فوتبال ما حرفه‌ای نیست و اگر حرفه‌ای بود بخش خصوصی داشت. این فوتبال درآمد زیادی هم ندارد حتی همین تبلیغات میدانی هم که دارد اگر صداوسیما نخواهد پخش کند، خود فدراسیون فوتبال متضرر می‌شود یعنی شاید دوبرابر همان‌قدر که می‌خواهد از صداسیما بگیرد را از تبلیغات میدانی درمی‌آورد که اگر تلویزیون پخش نکند هیچ اسپانسری حاضر نیست به خاطر چندهزار تماشاگر مثلا صدمیلیارد تومان پول بدهد.

دفاتر پستی منتخب

شرمن: آمریکا امیدوار به دستیابی توافق هسته‌ای با ایران است

 

شرمن: آمریکا امیدوار به دستیابی توافق هسته‌ای با ایران است

 

ثبت تعاونی ، ثبت برند ، اخذ کد اقتصادی ، کارت بازرگانی ، اظهارنامه مالیاتی همه با ثبت شرکت ارشیا

Wendy-Sherman.jpg

وندی شرمن با ابراز امیدواری به دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران، گفت: اگر در مذاکرات به توافق دست نیابیم گزینه‌های جایگزین آن کاملا طاقت فرسا خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از خبرگزاری ریانووستی، وندی شرمن، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در مرکز مطالعات استراتژیک و بین‌المللی در واشنگتن درباره روند مذاکرات هسته‌ای، گفت: ما امیدواریم که رهبران تهران توافق به برداشتن گام‌های لازم کنند تا به جهان این ضمانت را بدهند که برنامه هسته‌ای به طور کامل صلح‌آمیز است و در مقابل انزوای اقتصادی و دیپلماتیک ایران به پایان برسد و زندگی مردم این کشور توسعه یابد.

وی ادامه داد: آمریکا هیچ‌گونه توافق بد و یا حتی توافق نیمه بد را به جای شکست در مذاکرات قبول نمی‌کند.

شرمن گفت که نمی‌تواند نتایج مذاکرات را پیش‌بینی کند.

 

به نوشته سایت شبکه خبری بلومبرگ شرمن اضافه کرد: هیچ سوال و شکی وجود ندارد که اگر مذاکرات به شکست بیانجامد تنش‌ها افزایش می‌یابد که این برای هیچ یک از طرف‌ها خوب نیست.

به گزارش ایسنا، ایران و گروه 1+5 تا 3 آذر (24 نوامبر) حدود یک ماه زمان برای دستیابی به توافق جامع هسته‌ای دارند.

دفاتر پستی منتخب

تفحص از پالایش و پخش وزارت نفت و سازمان استاندارد به هیات رئیسه مجلس رسید

 

تفحص از پالایش و پخش وزارت نفت و سازمان استاندارد به هیات رئیسه مجلس رسید

 

ثبت برند ، ثبت تعاونی ، ثبت شرکت ، اخذ کد اقتصادی ، صورتجلسات شرکتها ، نرم افزار حسابداری ، با ثبت شرکت ارشیا

 

7898-2.jpg

با در خواست تعدادی از نمایندگان، تحقیق و تفحص از پالایش و پخش وزارت نفت و سازمان استاندارد به هیات رئیسه مجلس تقدیم شد.

مهدی موسوی نژاد با بیان این مطلب به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) گفت: درخصوص مباحث مربوط به بنزین‌ها، واردات بنزین و مسائلی که در این حوزه به وجود آمده به این نتیجه رسیدیم که تحقیق و تفحص از پالایش و پخش وزارت نفت و همچنین سازمان استاندارد را در دستور کار قرار دهیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس خاطرنشان کرد: تحقیق و تفحص در موارد گفته شده به هیات رییسه مجلس تقدیم شده است.

 

 

 

ثبت برند ، ثبت تعاونی ، ثبت شرکت ، اخذ کد اقتصادی ، صورتجلسات شرکتها ، نرم افزار حسابداری ، با ثبت شرکت ارشیا

 

دفاتر پستی منتخب

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|