به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 آبان 1398

توضیحات تاج درباره فینال جام حذفی


به گزارش جهان به نقل از تسنیم، مهدی تاج گفت: ژاپن نقطه استاندارد فوتبال آسیا است و بیشترین قراردادها را با این کشور امضا کردیم. مسئولان ژاپنی در بحث بازاریابی تیرماه به ایران می‌آیند که به‌اعتقاد من حضور آنها می‌تواند به مجموعه ما کمک کند.وی درباره امضای قرارداد با لیگ استرالیا عنوان کرد: لیگ استرالیا ۱۰ تیم بیشتر ندارد و در این لیگ صعود و سقوط دیده نمی‌شود و همه با هم بازی می‌کنند. ما در خصوص برنامه ریزی به آنها کمک خواهیم کرد چرا که آنها لیگ دسته اول ضعیفی دارند و لیگ دوم و سوم ندارند. با این حال یکی از کارهایی که استرالیایی‌ها انجام دادند هزینه‌های گزافی را که دولت پرداخت می‌کرد کم کردند و در بحث خصوصی سازی همه‌چیز خصوصی است و دولتی نداریم. فوتبال ورزش چهارم آنها است و پیش‌بینی ما این است که در سال آینده به ورزش اول تبدیل شود.رئیس سازمان لیگ که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد، در مورد وضعیت فینال جام حذفی اظهار داشت: این دیدار تک‌حذفی خواهد بود و در مورد محل برگزاری فینال جام حذفی، هم با سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن و هم منصور قنبرزاده مدیرعامل نفت صحبت کردیم. قرار بود این دو باشگاه بر سر اینکه بازی در یک استان برگزار شود تفاهم کنند که تفاهمی نشد. ما مجبور هستیم قرعه‌کشی را انجام دهیم تا محل برگزار این دیدار مشخص شود. موضوع دیگرمان لیگ قهرمانان آسیا است که اگر تیم نفت بالا برود دچار مشکل می‌شویم و باید این موضوع را هم درباره تاریخ فینال که قرار است اول خرداد برگزار شود، در نظر بگیریم.تاج در خصوص برگزاری سالم مسابقات در سه هفته پایانی و همچنین بحث داوری گفت: در مورد بحث برگزاری مسابقات مشکلی وجود نخواهد داشت، تنها مشکل حضور یک نفر در وسط بازی‌ها بود که روز گذشته این فرد را گرفتیم و اجازه ندادیم وارد ورزشگاه شود و با او برخورد جدی کردیم. بحث داوری خارج از حیطه سازمان لیگ است و کمیته مستقلی دارد. کمیته داوران تلاش می‌کند داورانی انتخاب کند که اشتباهات کمتری داشته باشند. مطمئناً اگر داور اشتباه تأثیرگذار داشته باشد جو ورزشگاه به هم می‌ریزد، بنابراین کمیته داوران در تلاش است داوران کم‌اشتباه را انتخاب کند.وی با بیان اینکه سه هفته آخر لیگ به‌صورت همزمان برگزار خواهد شد، گفت: جوایز خوبی برای قهرمان لیگ در نظر گرفته‌ایم و امیدواریم جایی که قهرمان مشخص می‌شود همراه با تماشاگر باشد. در شهرستان‌ها تماشاگران استقبال خوبی می‌کنند که نمونه‌اش نساجی مازندران است که تماشاگران خوبی از بازی‌های این تیم استقبال می‌کنند.
دفاتر پستی منتخب

انحلال سرخابی‌ها قبل از واگذاری منتفی


به گزارش جهان به نقل از مهر، میرعلی اشرف پوری حسینی درباره اینکه آیا در آستانه سومین مزایده استقلال و پرسپولیس، پاکتی به دست سازمان خصوصی سازی رسیده است یا خیر، اظهار کرد: ما تا روز آخر دستمان را رو نمی‌کنیم ولی تصورمان این است که از مزایده استقبال می‌شود.وی افزود: مذاکراتی در این مدت انجام شد و ما مراجعاتی هم داشتیم ولی اجازه بدهید تا روز مزایده یا یک روز قبل چیزی نگویم.رئیس سازمان خصوصی سازی درباره تسهیلات جدید واگذاری، تاکید کرد: ما مزایده‌های قبل را آسیب شناسی کردیم و متوجه شدیم که دو ایراد داشت. یکی اینکه مالکان باشگاه‌ها حق شرکت در مزایده را نداشتند ولی الان مالکان باشگاه‌ها می‌توانند در واگذاری استقلال و پرسپولیس حضور یابند به شرطی که برای فصل آینده تیم خودشان را رها کنند.وی ادامه داد: اصلاح دوم هم به ۲۰ درصد سهم هواداران و پیشکسوتان مربوط بود. پیش از این الزام آور بود که خریداران باشگاه باید این ۲۰ درصد را با قیمت سازمان خصوصی سازی و یا کمتر به هواداران و پیشکسوتان بدهند ولی حالا این دو الزام برداشته شد. خریداران می‌توانند این سهام را به هواداران و پیشکسوتان بدهند یا ندهند. همچنین اگر خواستند می‌توانند با قیمتی بالاتر از آنچه که ما گذاشته بودیم، آنرا واگذار کنند.پوری حسینی که با رادیو ورزش گفتگو می‌کرد، خاطرنشان کرد: خواسته آخر متقاضیان این بود که برای اقساط خرید، زمان بیشتری داشته باشند که پیش پرداخت ۲۰ درصد و اقساط آن به ۵ سال تغییر یافت. با این سه تسهیل، ما در انتظار مزایده سوم هستیم.وی اضافه کرد: هیات واگذاری قید مزایده اول، دوم و سوم برای ما نداشت اما قید آنها فروش برند به اضافه ورزشگاه و ساختمان مرکزی فروخته شده و سپس این دو باشگاه منحل شود. قاعدتا وقتی لیگ شروع می‌شود، تا پایان لیگ کسی علاقه ندارد دست به ترکیب باشگاه‌ها بزند، به همین دلیل علاقمندیم قبل از آغاز فصل آینده برند این دو باشگاه فروخته شود زیرا در اواسط فصل نمی‌توان برند را واگذار کرد و در اینصورت استفاده از برند به فصل آینده موکول می‌شود که این بحث مدیریتی است نه مصوبه‌ای.رئیس سازمان خصوصی سازی در پایان گفت: اگر مزایده سوم هم احیانا با استقبال همراه نشود، ممنوعیتی برای مزایده‌های چهارم و پنجم و ... نداریم. تازمانیکه برند واگذار نشود، اصولا وظیفه‌ای برای انحلال دو باشگاه نداریم. ابتدا باید دو برند واگذار شده و استقلال و پرسپولیس مالک پیدا کند، سپس این دو باشگاه منحل شود؛ لذا هواداران نگران نباشند زیرا بحث انحلال قبل از واگذاری برند دو باشگاه منتفی است.
دفاتر پستی منتخب

شعار هواداران استقلال علیه قلعه‎نویی


به گزارش جهان به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال در یک بازی انتقادآمیز در ورزشگاه آزادی مقابل پدیده متوقف شد که این موضوع اعتراض برخی از هواداران حاضر در ورزشگاه را به همراه داشت.عده‌ای از هواداران شعار «قلعه نویی حیا کن استقلال را رها کن» سر دادند و در این بین برخی از بازیکنان استقلال از جمله هاشم بیک‌زاده را هم بی‌نصیب نگذاشتند.تعدادی از هواداران معترض قصد داشتند با دوربین‌های خبرنگاران در خصوص وضعیت باشگاه مصاحبه کنند که برخی طرفداران منتسب به امیر قلعه‌نویی خبرنگاران را تهدید کردند و مانع از انجام مصاحبه شدند.همچنین در پایان این بازی، تعدادی از هواداران استقلال علی جاسم کرار شعار دادند که وی از این موضوع ناراحت شد و قصد داشت به سمت‌شان برود که محسن فروزان مانع این بازیکن عراق شد.
دفاتر پستی منتخب

قهر برهانی پس از داد و بی داد قلعه نویی


به گزارش جهان به نقل از جام، امیر قلعه‌نویی در بازی دیروز با پدیده، آرش برهانی را در ترکیب اصلی استقلال قرار داده بود اما بین دو نیمه او را با محمدرضا خرسندنیا تعویض کرد.معمولا بازیکنی که تعویض می‌شود به روی نیمکت برمی‌گردد اما آرش نیمه دوم را در رختکن استقلال بود و روی نیمکت استقلالی‌ها ننشست تا شایعه قهرش با استقلال و ناراحتی از تعویضش قوت بگیرد. حتی در آخر بازی هم برهانی در اتوبوس استقلالی ها دیده نشد.برخی نزدیکان استقلال مدعی هستند آرش در رختکن ماند و بعد از دوش گرفتن و استراحت، نیمه دوم را از داخل رختکن دید و در پایان بازی مثل سایر همبازیانش رفت اما برخی بازیکنان استقلال هم مدعی هستند آرش بین دو نیمه از اعتراض ها و داد و بیداد سرمربی شاکی شد و به حالت قهر از رختکن استقلال رفت.برهانی که همیشه یکی از بازیکنانی بوده که سرمربی آنها را به توپ می بندد، فعلا سکوت کرده و همین سکوت به شایعه قهر او دامن می زند.هر چند که نمی‌توان در این باره قضاوت زودهنگامی داشت و باید منتظر ماند و دید باشگاه استقلال یا سرمربی این تیم دلیل عدم حضور این بازیکن روی نیمکت آبی‌پوشان را چه چیزی اعلام می‌کنند.
دفاتر پستی منتخب

صفحه اول روزنامه های روزشی

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|