به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 26 خرداد 1398

آیا می‌توانیم ناوهواپیمابر بسازیم؟/ نظر فرماندهان نیروی دریایی سپاه و ارتش چیست؟

باشگاه خبرنگاران گزارش می‌دهد

آیا می‌توانیم ناوهواپیمابر بسازیم؟/ نظر فرماندهان نیروی دریایی سپاه و ارتش چیست؟

 

ایران به عنوان یک قطب قدرتمند نظامی در منطقه می‌تواند ناو هواپیمابر بسازد و این مهم دور از دسترس نیست
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران؛ ؛ ناو هواپیمابر (Aircraft Carrier) شناوری جنگی و بسیار بزرگ است که جهت حمل هواپیما به صورت تخصصی استفاده می‌شود و وظیفه اصلی آن حمایت هوایی از کشورهایی است که با ساخت این قبیل شناورهای عظیم جنگی به دنبال تأمین منافع خود هستند. 

ادامه مطلب را بخوانید !

دفاتر پستی منتخب

چالش مادرانه پژمان جمشیدی/ دورهمی گلزار با برادران خسروی/ دعوای شریفی نیا و گلاره عباسی

پاپاراتزی‌های دنیای هنر؛

چالش مادرانه پژمان جمشیدی/ دورهمی گلزار با برادران خسروی/ دعوای شریفی نیا و گلاره عباسی+ تصاویر

 

به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران؛ اخبار زرد در دنیای مجازی همواره طرفداران خاص خودش را دارد. این زرد بودن هم البته همیشه به معنای نادرست بودن این اخبار نیست بلکه این خبرها بیشتر به زندگی خصوصی افراد سرک می‌کشند و بعضی اوقات هم بسیار غلو شده‌تر از آنچه که هستند بیان می‌شود.  
 
سوژه اصلی اینگونه خبرها اصولا اتفاقاتی است که گاه خواسته و ناخواسته افرادی سرشناس بخصوص چهره‌های هنری را درگیر خود می‌کند و چون شاید ، خیلی خصوصی‌تر از اخبار دیگر باشند کنجکاوی‌ها را برمی‌انگیزد بنابراین ما تصمیم داریم به سراغ عکس‌ها و سوژه‌های رسانه‌های مجازی و خبری برویم و به بخشی از جذاب ترین آنها بپردازیم.  
 
علاقمندان به پاپاراتزی‌های دنیای هنر می‌توانند هر دوشنبه و جمعه این خبرها را از اینجا دنبال کنند.


انتهای پیام/

دفاتر پستی منتخب

واکنش افخم به خبر " آسوشیتدپرس" پیرامون مذاکرات ایران و 1+5

واکنش افخم به خبر " آسوشیتدپرس" پیرامون مذاکرات ایران و 1+5

 

به گزارش حوزه سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، "مرضیه افخم" سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تکذیب خبر آسوشیتدپرس تأکید کرد: هیچگونه توافقی در هیچیک از موضوعات مورد مذاکره هنوز صورت نگرفته است.  
 
 افخم افزود: اینگونه جوسازی‌های رسانه‌ای با اغراض خاص سیاسی صورت می‌گیرد و هدف اصلی آن تخریب فضای مذاکرات و پیچیده‌تر کردن حل و فصل موضوعات می‌باشد.

شایان ذکر است؛ ساعاتی پیش یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران از بی‌اساس بودن گزارش اخیر خبرگزاری آسوشیتد پرس درباره توافق ایران و آمریکا در مورد مسأله هسته‌ای خبر داد و این گزارش را «صرفا جوسازی» این رسانه آمریکایی دانست.

این منبع آگاه با بیان این که گزارش مذکور صرفا "خبرسازی" است، افزود: بحثی که در این گزارش به آن اشاره شده است (موضوع انتقال اورانیوم به خارج از ایران)، مد‌ت‌ها پیش مطرح بوده است اما هیچ توافقی در این زمینه نداشته‌ایم.
 
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، دو دیپلمات به تازگی در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتد پرس مدعی شدند که مذاکره‌کنندگان در گفت‌وگوهای هسته‌ای که در ماه دسامبر (26 آذرماه) برگزار شد، برای اولین بار توانستند به دستورالعملی دست یابند که ضمن مشخص کردن حوزه‌های توافق احتمالی، رویکردهای مختلف برای حل مناقشات باقی‌مانده را هم مشخص می‌کند.
 
آسوشیتدپرس اضافه کرده است که مذاکره‌کنندگان هسته‌ای در دور پیشین گفت‌وگوها در ماه دسامبر، برای اولین‌بار توانسته‌اند فهرستی از زمینه‌های توافق احتمالی و نیز رویکردهای احتمالی نسبت به مناقشات باقیمانده را تدوین کنند؛ هرچند تهیه این فهرست هم به دلیل اختلافات "گسترده" دو طرف به راحتی امکان پذیر نبوده است.
 
خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از دو دیپلمات گزارش کرده است که ایران و آمریکا به طور موقت توافق کرده‌اند ایران بخشی از اورانیوم غنی‌سازی‌شده خود را به روسیه منتقل کند.
 
این رسانه آمریکایی درحالی مدعی توافق میان ایران و آمریکا با محوریت انتقال سوخت هسته ای از ایران به روسیه شده است که در مقابل درباره تامین خواست ایران برای لغو کامل تحریم ها از سوی آمریکا سکوت کرده است.
 
یکی از مهم ترین اختلاف نظرها میان ایران و آمریکا در چارچوب مذاکرات هسته ای چگونگی لغو کامل تحریم ها بر اساس توافق اولیه ژنو است. آمریکا سعی دارد به بهانه‌های مختلف از جمله مخالفت کنگره از لغو کامل تحریم های یک‌جانبه و چندجانبه علیه ایران شانه خالی کند و صرفا تعلیق تحریم ها را مورد تاکید قرار داده است.
 
هم چنین موضوع انتقال نیافتن ذخایر اورانیوم ایران یا غنی‌سازی از خاک ایران از مهم‌ترین خطوط قرمز هسته‌ای کشور است که از سال های گذشته مسئولان کشور و هیأت مذاکره کننده همواره بر آن تأکید داشته‌اند.

 

بازنشر توسط : ثبت شرکت ارشیا

دفاتر پستی منتخب

آغاز نوسازی 200 هزار واحد مسکن روستایی/ افزایش 12 میلیون تومانی مسکن مهر پردیس در حال پیگیری است

به دلیل اعتراضاتی که از سوی متقاضیان صورت گرفته موضوع افزایش 12 میلیون تومانی مسکن مهر پردیس در شورای عالی مسکن پیگیری می‌شود.
دفاتر پستی منتخب

با کیفیت‌ترین تصاویر جهان از قمر‌های زحل

نقشه جدید را پائول شنک (Paul Schenk)، دانشمند تیم تصویربرداری کاسینی مستقر در موسسه ماه و سیاره‌ی در هوستون تولید کرده است.
دفاتر پستی منتخب

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار