به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 24 تیر 1398

بیمه پارسیان تـندیس رعایت حقوق مصرف کننده گرفت


به گزارش «اخبار بانك»، پس ازطی مراحل فنی و ارسال مدارک و مستندات شرکت از قبیل مدارک مالی، فرم های ایزو، گزارش های سالیانه و نتایج نظرسنجی ها به سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و همچنین ارزیابی های مختلف کارشناسان این سازمان از مجموعه بیمه پارسیان بصورت مستقیم و مصاحبه با مدیران شرکت، این سازمان بیمه پارسیان را شایسته دریافت تندیس برنز رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۳ دانست. این تندیس در همایش روز ملی حمایت از مصرف کنندگان که به همین منظور در سالن همایش های صداوسیمای ج.ا.ا و با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین مدیران سازمان های حامی حقوق مصرف کننده و مدیران و کارشناسان سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان برگزارشد به بیمه پارسیان اهدا شد. رعایت اولویت های مشتری مداری، حرکت به سمت تکریم ارباب رجوع و پیاده سازی اصول مشتری مدارانه در سازمان از فاکتورهای اعطای این تندیس می باشد که پس از ارزیابی های انجام شده، بیمه پارسیان در بخش خدمات بیمه در سال ۹۳ شایسته دریافت این تندیس اعلام شد.
دفاتر پستی منتخب

بیمه دانا بیش از ۴۴ میلیارد ریال خسارت مهندسی پرداخت کرد


به گزارش «اخبار بانك»، منصور حسینی مدیر بیمه های مهندسی و مسوولیت این شرکت با تشریح خسارات پرداختی این مدیریت در طول۹ ماهه اول سال جاری گفت: بر اساس استخراج آمار از سیستم نرم افزاری شرکت، از کل رقم پرداختی ۴۴/۷۹۸/۴۰۸/۴۵۴ ریال در بیمه های مهندسی، مبلغ ۱/۹۲۷/۷۲۲/۴۵۴ ریال مربوط به شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان، مبلغ ۴۱/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مربوط به قرارداد شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران و مبلغ ۱/۶۷۰/۶۸۶/۰۰۰ ریال مربوط به شرکت ملی پخش فراورده های نفتی است . همچنین بیمه دانا در بیمه های انرژی نیز مبلغ ۲۴/۳۵۰/۸۶۱/۴۲۴ ریال بابت خسارات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران پرداخت شده است . حسینی در پایان نسبت خسارت این مدیریت در سال جاری را ۶۹ درصد اعلام کرد . این گزارش می افزاید: نسبت خسارت بیمه دانا از فروردین لغایت بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در رشته های مهندسی حدود ۷۷ درصد، پول ۲۳ درصد، انرژی ۲۸ درصد، اسب ۵۱۶ درصد، دام های کوچک و پرندگان ۶۱ درصد و بیمه مسوولیت حدود ۷۷ درصد بوده است . بیمه دانا بیش از ۴۴ میلیارد ریال خسارت مهندسی پرداخت کرد
دفاتر پستی منتخب

بیمه دانا کودکان تحت سرپرستی کمیته امداد را بیمه کرد


به گزارش «اخبار بانك»، عباس رنجبر کلهرودی افزود : به منظور حمایت از کودکان تحت پوشش طرح هاي اكرام ایتام كميته امداد امام (ره) از طریق ارائه بیمه های عمر و سرمایه گذاری پس از بررسی و مطالعات انجام شده با همکاری معاونت توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد ، تعداد زيادي از مشمولان طرح مذكور در سراسر كشور تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه دانا قرار گرفتند. وی گفت: افراد تحت پوشش این طرح علاوه بر برخورداری از پوشش های بیمه ای متنوع در پایان مدت بیمه نامه نیز می توانند جهت ازدواج، اشتغال و خرید خانه از اندوخته بیمه نامه بهره مند شوند. مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا با اعلام این‌که حق بیمه این بیمه نامه ها از محل کمک خیران به کمیته امداد تامین می‌شود، افزود : بیمه دانا آمادگی دارد با کمک سازمان هاي حمايتي، موسسات خيريه و همچنين هموطنان خیراندیش و نيكوكار، کودکان و نوجوانان نیازمند را در سراسر کشور تحت پوشش بیمه قراردهد و با صدور بیمه نامه های عمر و پس انداز آنها را مورد حمایت قرار دهد.
دفاتر پستی منتخب

بیمه نامه جدید مهر آسیا ؛ بیمه ای برای دو نفر


به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا ، احمد سربخشیان ، مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا با اشاره به استقبال چشمگیر از فروش بیمه نامه جامع عمر و پس انداز بیمه آسیا ، گفت : در راستای توسعه سیاست های فروش و با هدف ارائه پوشش بیمه ای جدید و به منظور افزایش توان مالی بیمه گذاران و خانواده هایشان ، بیمه نامه جدید مهر آسیا طراحی و عرضه شده است. مدیر بیمه های عمرو پس انداز بیمه آسیا برخورداری همزمان از مزایای بیمه ای و پس اندازی، پوشش همزمان دو بیمه شده با دریافت یک حق بیمه ، پوشش بیمه شده دوم بدون دریافت هزینه، ارائه پوشش بیمه ا ی مستقل به هردو بیمه شده، امکان تغییر بیمه شده دوم در طول مدت بیمه نامه در صورت حیات بیمه شده اول و بدون پرداخت حق بیمه اضافی ، امکان تعدیل حق بیمه و سرمایه فوت و یا سایر پوشش های تکمیلی برای هر دو بیمه شده ، امکان تعیین ذینفع مستقل برای هریک از بیمه شدگان و امکان صدور بیمه نامه برای دو بیمه شده به نفع یکدیگررا از جمله ویژگی های بیمه نامه جدید مهر آسیا برشمرد . احمد سربخشیان در ادامه افزود : در بیمه نامه جدید مهر آسیا ، بیمه شده اول و دوم می توانند از بدو تولد تا ۷۰ سالگی تحت پوشش قرار گرفته و مدت بیمه نامه را از ۵ سال تا ۳۰ سال انتخاب کنند. وی برخورداری از معافیت های مالیاتی حق بیمه های پرداختی و سرمایه دریافتی ، همچنین امکان جایگزینی بیمه شده دوم بدون پرداخت حق بیمه اضافی برای نخستین بار در صنعت بیمه را از دیگر ویژگی های ممتاز این بیمه نامه بیان کرد. مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا با اشاره به تضمین سودآوری مناسب این بیمه نامه در پرداخت به موقع و مستمر حق بیمه گفت : در بخش پس اندازی ، مطابق آئین نامه های شورایعالی بیمه، سود روزشمار بصورت علی الحساب به اندوخته بیمه گذاران منظور می شود و در بخش سود مشارکت در منافع، در پایان هر سال مالی ، سهم حاصل از سود قطعی سرمایه گذاری ذخایر بیمه های عمر نیز به حساب بیمه گذاران منظور خواهد شد. احمد سربخشیان در خصوص ارائه بیمه نامه جدید مهر آسیا بیان داشت : هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به یکصد شعبه و بیش از سه هزار نمایندگی بیمه آسیا در سراسر کشور براحتی این بیمه نامه را تهیه و یا به سایت بیمه آسیا www.Bimehasia.com بخش خدمات مشتریان در سامانه یاری رسان مراجعه و اطلاعات این بیمه نامه را دریافت کنند . احمد سربخشیان اطلاع رسانی از طریق پیامک را از دیگر ویژگی های بیمه نامه جدید مهر آسیا برشمرد و اظهار داشت: اعلام آخرین وضعیت بیمه نامه مشتریان از طریق سیستم پیامک، تایید واریز حق بیمه ، اعلام زمان پرداخت اقساط حق بیمه و وام ، اعلام آخرین تغییرات در شرایط بیمه نامه به موجب صدور الحاقیه و اعلام واریز مبلغ سود مشارکت در منافع، مواردی است که از طریق پیامک انجام می شود. گفتنی است بیش از یکصد شعبه و ۳۰۰۰ نمایندگی بیمه آسیا در سراسر کشور، مدیریت عمروپس انداز (۶۶۴۱۷۱۰۳-۶۶۴۰۴۶۰۷-۶۶۹۷۷۱۱۵-۰۲۱) و مشتری سلام بیمه آسیا (۸۷۰۷ ـ ۲۱) آماده پاسخگویی به هموطنان گرامی می باشند. بیمه نامه جدید مهر آسیا ؛ بیمه ای برای دو نفر
دفاتر پستی منتخب

خبرهای اژه‌ای از بیمه توسعه،چمدان‌های ارز و موسسه میزان


به گزارش «اخبار بانک» به نقل از ایسنا، محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه امروز در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید قوه قضائیه با انتشار شایعات مربوط به ورشکستگی موسسات مالی از جمله موسسه میزان چه برخوردی خواهد کرد؟ گفت: من در این رابطه قبلا به خانواده‌ها و افرادی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند توصیه‌هایی داشتم. به کسانی هم که سرمایه‌ها را می‌پذیرند توصیه ما این است که در حد توان خود این کار را انجام دهند تا برای کسی مشکلی ایجاد نشود.محسنی‌اژه‌ای با تاکید بر ضرورت انجام وظایف دستگاه‌های نظارتی از جمله بانک مرکزی در این زمینه گفت: بانک مرکزی باید بررسی کند که آیا موسسات توان این کار را دارند یا خیر؟ و سپس مجوز داده شود. اگر هم قبلا مجوزهایی صادر شده ما حتما کمک می‌کنیم تا موسسات و تعاونی‌های اعتباری کارشان را ساماندهی کنند تا هم پول مردم محفوظ بماند و هم فعالیت‌ها ادامه پیدا کند.وی گفت: همچنین باید گفت که این شایعات خلاف، گناه و قابل تعقیب است و بی جهت ما نباید هر روز شایعاتی درست کنیم و مردم را بترسانیم. خبرنگاری از وضعیت پرونده خروج محموله‌های ارز از کشور سوال پرسید که محسنی اژه‌ای در این‌باره، گفت: ابتدائاً تصور می‌شده این موضوع قاچاق است ولی بعداً بانک مرکزی گفته که این کار با هماهنگی صورت گرفته و بنابراین پرونده قاچاق بسته شد. وی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت پرونده وام بدون وثیقه ۶۵۰۰ میلیاردی نیز گفت: این وام بدون وثیقه نبوده بلکه وثیقه کافی نداشته است. برای این فرد قبل از هفته‌های اخیر پرونده تشکیل شده بود. این فرد جزو لیست بانک مرکزی هم بود، اما مبلغ اعلام شده توسط بانک مرکزی بسیار کمتر از مبلغی است که قوه قضائیه به ‌آن رسید.وی با بیان این‌که فرد مذکور احضار شده و پرونده در حال رسیدگی است، گفت: رقم اعلام شده رقم تسهیلات استفاده شده توسط این فرد نیست، بلکه با محاسبه دیرکرد به این رقم رسیده است.محسنی اژه‌ای ضمن درخواست از بانک مرکزی و وزارتخانه‌های مرتبط برای نظارت بیشتر در این‌باره، گفت: به نظر من در موارد اینچنینی تقصیر بانک از مشتری بیشتر است. اگر مدیرعامل یک بانک ۵۰ مشتری اینچنینی دارد باید از او سوال شود که چرا این اتفاق افتاده است نه این‌که صرفاً از این بانک به بانک دیگر منتقل شود. محسنی‌اژه‌ای در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر این‌که پرونده‌ای که برای بیمه توسعه تشکیل شده به دلیل عمل نکردن به تعهداتش بوده است، گفت: پرونده بیمه توسعه هم در دولت و هم در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و هم در دادگستری مطرح است. در حال حاضر پرونده در دست بازپرس در حال رسیدگی است. شورای عالی بیمه و هیأت عمومی بیمه مرکزی جلسه‌ای را تشکیل دادند و در خصوص بیمه توسعه تصمیماتی را گرفته‌اند و طبق این جلسات مقرر شد بر اساس این دو مصوبه فعلاً بیمه ایران مسئولیت بیمه توسعه را متکلف شود.وی ادامه داد: به کسانی که اشاره کردید به لحاظ عدم پرداخت خسارت باید جرمشان اجرا می‌شد. بازپرس پرونده برای دادستان تهران نامه‌ای نوشتند که اگر کسانی به این دلیل نتوانستند خسارت را پرداخت کنند فعلاً راهی زندان نشوند و اگر هم در حال حاضر در زندان هستند بتوانند آزاد شوند تا بیمه ایران بتواند مشکلات را رفع کند.وی افزود: مسئول ذیربط در بیمه توسعه در بازداشت به سر می‌برد که البته همکاری‌های لازم را انجام می‌دهد و گفته است که کل اموال من در رهن بیمه توسعه قرار گیرد؛ لذا امیدواریم ضرر زیادی به مردم وارد نشود.
دفاتر پستی منتخب

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی