به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 24 تیر 1398

ثبت شرکت - رشد اقتصادی و کاهش تورم با هم محقق نمی‌شود

ثبت شرکت

رشد اقتصادی و کاهش تورم با هم محقق نمی‌شود

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: رشد اقتصادی و کاهش تورم با هم محقق نمی شود، مگر اینکه سیاست‌های پولی و مالی طوری تنظیم شود که از یک سو جلوی افزایش قیمت را بگیرد و از سوی دیگر سیاست‌های مالی به ایجاد فرصت‌های اشتغالزایی منجر شود تا رشد بیشتر با تورم حاصل شود.

دکتر حسین اکبری فرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کویر، اظهار کرد: رشد اقتصادی از اهدافی است که بسیاری از دولت‌ها دنبال می‌کنند و رشد اقتصادی از طریق سرمایه‌گذاری محقق می شود.

 

ادامه مطلب را بخوانید !

دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت - زاهدی خبر داد: ارسال طرح اصلاح قوانین مالی کشور به مجلس

ثبت شرکت

زاهدی خبر داد: ارسال طرح اصلاح قوانین مالی کشور به مجلس

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: اصلاح قوانین مالی کشور در قالب لایحه‌ای توسط دولت ارائه شد و متاسفانه مجلس تصویب نکرد و برنامه ریزی شده که به صورت طرح به مجلس بیاید و دستگاه‌ها باید مشکلات را منتقل کنند تا به صورت پیشنهاد ارائه کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کویر، محمدمهدی زاهدی صبح امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان اظهار کرد: دولت الکترونیک بحث مهمی است و باید در کشور اجرا شود و اگر بتوانیم در استان کرمان کار را به عنوان پایلوت واقعی دولت الکترونیک اجرا کنیم، در این زمینه پیشتاز خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به تغییر کاربری برخی اراضی در اطراف کرمان تاکید کرد: دستگاه‌های مربوطه باید به طور جدی نظارت کنند.

زاهدی با تشکر از اقدامات مسوولان استان در مقابله با حاشیه نشینی افزود: باید از ابتدا کار محکم انجام شود تا مجبور به برخورد قهری نباشیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال 94 در حال شکل گرفتن در دولت است و بهترین زمان برای دستگاه هاست که با وزارتخانه و سازمان‌های مربوطه وارد مذاکره شده و پیگیری کنند.

وی افزود: اگر در زمینه بودجه غفلت کنیم، ضرر بزرگی کرده ایم و زمان نداریم و طی سه هفته آینده باید این کار را انجام دهیم.

زاهدی تصریح کرد: اصلاح قوانین مالی کشور در قالب لایحه ای توسط دولت ارائه شد و متاسفانه مجلس تصویب نکرد و برنامه ریزی شده که به صورت طرح به مجلس بیاید و دستگاه ها باید مشکلات را منتقل کنند تا به صورت پیشنهاد ارائه کنیم.

 

بازنشر توسط ثبت تعاونی و ثبت شرکت ارشیا

مشاوره رایگان ثبتی : 02177516567 - 02177503715

ثبت شرکت ارشیا

دفاتر پستی منتخب

قیمت و خرید طلا در آستانه محرم کاهش یافت

 

قیمت و خرید طلا در آستانه محرم کاهش یافت

 

ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تعاونی

 

40189.jpg

رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: سطح معاملات در بازار داخلی طلا به دلیل نزدیک‌ شدن به محرم کاهش یافته است.

محمد کشتی آرای در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: به طور متوسط در هفته گذشته دامنه نوسان طلا هشت تا 10 دلار بود و قیمت طلا از 1240 دلار به 1258 دلار رسید و در حال حاضر حدود 1250 است.

وی با بیان اینکه نوسان قیمت نفت در یک هفته گذشته زیاد بود، گفت: پیش از این با توجه به نوسان قیمت نفت، قیمت جهانی طلا نیز تغییر می‌کرد ولی به دلیل این که عرضه نفت در بازارهای جهانی بیش از حد و خارج از قاعده اوپک بوده و نظم اقتصادی ندارد در نتیجه تاثیری هم نداشته است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر اضافه کرد: قیمت سکه به‌طور متوسط در هفته گذشته 938 هزار تومان به فروش رسید و نیم سکه 470 هزار تومان، ربع سکه 271 هزار تومان و سکه‌های یک گرمی 171 هزار تومان فروخته شد.

نوسان قیمت طلا،‌ دلار و انواع سکه در هفته اخیر بدین شرح است:

 

 

نوع طلا قیمت اول هفته‌ای که گذشت قیمت پایان هفته
هرگرم‌ طلای 18 عیار 96 هزار و 59 تومان 95 هزار و 943 تومان
هر مثقال طلا 416 هزار و 500 تومان 416 هزار تومان
اونس جهانی 1239 دلار 1248 دلار
نوع سکه    
سکه‌ تمام‌ طرح‌ جدید 937 هزار و 500 تومان 938 هزار و 500 تومان
سکه‌ تمام‌ طرح‌ قدیم 938 هزار تومان 938 هزار تومان
نیم سکه 472 هزارتومان 470 هزار تومان
ربع سکه 268 هزارتومان 260 هزار تومان
یک گرمی 172 هزار تومان 171 هزار و 500 تومان
نوع ارز    
دلار آمریکا 3250 تومان 3233 تومان
یورو 4152 تومان 4132 تومان

 

دفاتر پستی منتخب

واردات فن‌آوری روز خودرو دنبال شود

 

واردات فن‌آوری روز خودرو دنبال شود

» سرویس: سياسي - مجلس

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کشورهای غربی به راحتی انتقال فن‌آوری‌های جدید در حوزه خودرو به ایران را انجام نخواهند داد بنابراین باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا فن‌آوری‌های روز خودروسازان آمریکایی و اروپایی وارد کشور شود.

سیدهادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تأکید کرد: باید از مطالعات، پژوهش‌ها و فن‌آوری‌های روز صنعت خودروی غرب برای اصلاح صنعت معیوب خودروسازی کشور استفاده کنیم.

نماینده مردم قائمشهر خواستار اقدام صنعت خودروسازی کشور برای فراهم کردن بستر تولید خودورهای برقی و دیزلی در کشور شد و افزود: اکنون که بستر توسعه روابط اقتصادی با دنیا در آستانه فراهم شدن است بهتر است با نیازسنجی از صنعت خودروسازی کشور منافع بلندمدت را در قراردادهای جدید با خودروسازان آمریکایی و اروپایی هدف‌گذاری کنیم.

وی با ابراز تأسف از واردات خودرو با ارز دولتی و فروش

 

ادامه مطلب را بخوانید !

دفاتر پستی منتخب

چهل و چهارمین یارانه نقدی واریز می‌شود

امشب

چهل و چهارمین یارانه نقدی واریز می‌شود

---

جهت ثبت شرکت و ثبت تعاونی با شماره های : 02177516567 - 02177503715 تماس حاصل نمایید .
---

اگر چه یارانه نقدی به طور معمول در بیست و دوم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود؛ اما بنابر اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها برای مهرماه دو روز زودتر واریز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با پرداخت یارانه مهرماه ششمین 45 هزار و 500 تومان هر متقاضی برای دریافت یارانه در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها به حساب سرپرستان واریز می شود.

همچنین این دومین ماهی خواهد بود که نوزادان متولد سال 1393 که بعد از ثبت نام مرحله دوم در فروردین ماه بدنیا آمده و به لیست سازمان هدفمندی برای دریافت یارانه اضافه نشده بودند یارانه نقدی دریافت می کنند.

بنابر آخرین آمار و اطلاعات اعلامی در حال حاضر دولت در هر ماه نزدیک به 3500 میلیارد تومان برای پرداخت یارانه نقدی می پردازد.

براین اساس یارانه نقدی هر نفر ساعت 24 امشب(20 مهرماه) در حساب سرپرستان خانوار واریز و از همان موقع قابل برداشت خواهد بود.

این گونه به نظر می رسد که واریز زودتر از موعد یارانه نقدی در ماه جاری به مناسب اعیاد قربان و غدیر است.

---

جهت ثبت شرکت و ثبت تعاونی با شماره های : 02177516567 - 02177503715 تماس حاصل نمایید .
---
دفاتر پستی منتخب

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی