به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

حمله هکری موفق به رایانه‌های سونی

شرکت سونی تایید کرده که هکرها به رایانه‌های این شرکت در روز گذشته حمله کرده و مشکلات فراوانی به وجود آورده‌اند.به گزارش آی تی اس ان (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات) , حمله یاد شده شبکه رایانه ای واحد Pictures Entertainment سونی را تخریب کرده و باعث شده پیام هایی بر روی نمایشگرها دال بر حمله هکری به آنها نمایش داده شود. در این پیام ها آمده است: ما قبلا هم به شما هشدار داده بودیم و این تنها آغاز است. ما تمامی داده‌های داخلی شما را و از جمله اسرار محرمانه و فوق محرمانه تان را به دست آورده‌ایم.


همچنین اطلاعاتی مربوط به سونی توسط هکرها به سرقت رفته است. این گروه هکری عنوان محافظان صلح را بر روی خود انتخاب کرده است. این شرکت با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده که در حال تحقیق در این مورد است.


فارس به نقل از بی بی سی، سونی بعد از کشف این حمله شبکه رایانه‌ای خود را به طور موقت تعطیل کرد و به کارکنانش هم اطلاع داد که حل نهایی مشکل یاد شده ممکن است بین یک روز تا حتی سه هفته به طول بینجامد. پیش از این در ماه آگوست هم شبکه بازی پلی استیشن سونی در جریان حمله ای هکری مختل شد و اطلاعات میلیون ها کاربر آن به سرقت رفت.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات

تاریخ : 6-09-1393, 14:43

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی