به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

سونی هک شدنش را به گردن کره‌شمالی انداخت

شرکت سونی هک شدن شبکه رایانه ای خود را به گردن هکرهای کره شمالی انداخته و این کار را واکنشی به ساخت فیلم “مصاحبه” دانسته که به تمسخر رهبر این کشور می‌پردازد.

آی تی اس ان (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات) , Sony Pictures که هدف اصلی حمله‌های هکری اخیر بوده می‌گوید در حال تحقیق در این زمینه است تا مشخص شود آیا حمله هکری اخیر ارتباطی با برنامه های این استودیوی فیلم سازی برای ساخت فیلمی کمدی به نام Interview یا مصاحبه دارد یا نه.


این فیلم قرار است در کریسمس امسال اکران شود و در آن زندگی و حکمرانی رهبر فعلی کره شمالی به تمسخر گرفته شده است. سونی مدعی است با توجه به اینکه دولت کره شمالی دو ماه قبل به علت ساخت این فیلم به شرکت سونی و دولت آمریکا به شدت حمله کرده پس هک کردن شبکه رایانه ای سونی هم توسط هکرهای وابسته به دولت این کشور انجام شده است.


یکی از مقامات کره شمالی در این مورد گفته است: فیلم یاد شده در مورد ترور یک رهبر خارجی است و این همان کاری است که آمریکا در افغانستان، عراق، سوریه و اوکراین انجام می دهد.


5550770 3x4 340x453 سونی هک شدنش را به گردن کره‌شمالی انداخت


فارس به نقل از نیویورک دیلی نیوز،هکرهای عضو گروه حافظان صلح روز دوشنبه گذشته با هک کردن رایانه های فعال در ادارات سونی در نقاط مختلف جهان اطلاعاتی را نیز از آنها به سرقت بردند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات

تاریخ : 9-09-1393, 12:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی