به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 2 خرداد 1398

برقراری ارتباط موثر مدیران ارشد با کارشناسان از وظایف روابط عمومی‌ها

برقراری ارتباط موثر مدیران ارشد با کارشناسان از وظایف روابط عمومی‌ها

 

انوشیروان محسنی بند پی امروز یکشنبه ٢٢ مهر در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه که در محل این وزارتخانه برگزار شد گفت : ارتباط موثر مدیران ارشد دستگاه ها  با بدنه کارشناسی ، برقراری ارتباط مدیران ارشد با مردم و بیان و انتقال مشکلات مردم از مهم ترین وظایف روابط عمومی ها به شمار می رود.

وی ادامه داد : روابط عمومی ها نسبت به سایر حوزه ها وظایف سنگین تری دارند و نباید نقش حساس و استراتژیک خود را در ایجاد امید و نشاط در جامعه و مجموعه خود دست کم بگیرند.

محسنی بندپی ، جزیره ای کار کردن در روابط عمومی ها  را اسیب را دانست و افزود : هم افزایی درروابط عمومی ها نتایج مطلوبی به دنبال دارد.

سرپرست وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی با اشاره به فرمایشات و رویکردهای مقام معظم رهبری در بحث اطلاع رسانی و تاکید رئیس جمهور برای رفتن به میان مردم از روابط عمومی های حاضر در این نشست خواست که این امور را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

محسنی بندپی اشاره کرد : در وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی به دلیل گستردگی حیطه فعالیت و پراکندگی فضایی ، برای روابط عمومی ها و  ایجاد وحدت رویه عرصه مشکلی است.

وی تصریح کرد : در شرایط جنگ روانی بی سابقه امریکا علیه ایران لازم است با تاسی از مقام معظم رهبری ، در برابر انتقادات و اعتراضات مردمی پاسخگو باشیم و سعه صدر داشته باشیم.

سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برلزوم ایجاد انگیزه در مدیران ارشد هر دستگاه ،  مقابله با سیاه نمایی های داخلی علیه اقدامات دولت ، برقراری پیوند میان دولت و وزارتخانه با مردم ، برقراری پیوند میان مدیران ارشد و بدنه کارکنان ، مقابله با اسیب جزیره ای عمل کردن در سازمان ها و شرکت ها و همچنین لزوم ارائه اقدامات وزارتخانه و دولت به مردم نظیر وام های عظیم اشتغال و ... در قالب گزارش عملکرد و ...به واسطه روابط عمومی ها تاکید کرد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 23-07-1397, 01:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی