به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 2 خرداد 1398

تهرانی‌ها فریب باران را نخورند

تهرانی‌ها فریب باران را نخورند

 

محمدرضا بختیاری با بیان این که میزان بارندگی در روزهای اخیر در تهران چندان زیاد نبود، اظهار کرد: مشکل اصلی در تهران نبود ذخیره برف است و اکنون میزان ذخیره برف در تهران صفر ثبت شده است.

وی با تاکید بر این مساله که برای پیش‌بینی شرایط منابع آبی تهران در پیک آینده، منتظر زمستان و میزان برف هستیم، گفت‌: در این شرایط لازم است که مشترکان صرفه‌جویی بسیاری داشته باشند.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، تامین آب در تهران به سختی اجرا می‌شود و در این شرایط نیز مشترکان باید توجه بیش‌تری به میزان مصرف خود داشته باشند.

بختیاری با تاکید بر این مساله که در مهرماه میزان ذخیره آب در پشت سدها در کم‌ترین حالت خود قرار داشت، خاطرنشان کرد: در حال‌ حاضر میزان ذخیره آب پشت سدهای تهران 600 میلیون مترمکعب است. باید گفت‌ که نسبت به سال گذشته شاهد 200 میلیون مترمکعب کسری آب هستیم.

این در شرایطی است که براساس آخرین آمار از وضعیت بارندگی تجمعی حوزه‌های آبریز درجه یک کشور، در حال حاضر وضعیت بارندگی‌ها نسبت به سال گذشته ۹.۷ درصد کاهش داشته و در ماه‌های گذشته شاهد کاهش بیش از ۲۰ درصدی بارندگی‌ها نسبت به سال قبل بودیم.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 22-07-1397, 18:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی