به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 فروردین 1398

۴۷۷ پایگاه امداد و نجات بین شهری در خدمت زائران اربعین است

۴۷۷ پایگاه امداد و نجات بین شهری در خدمت زائران اربعین است

 

مرتضی سلیمی روز جمعه گفت: طرح امداد و نجات ویژه اربعین از فردا(شنبه) آغاز می شود و تا 11 آبان ادامه دارد و 80 پایگاه امداد و نجات بین شهری استان های معین در محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای خروجی در حالت آماده باش کامل قرار دارد.

وی افزود: به علاوه 87 پایگاه امداد و نجات ثابت، موقت و سیار در استان های ایلام، خوزستان و کرمانشاه فعال شده است.

سلیمی اضافه کرد: 12 هزار و 936 نفر روز شامل 9 هزار و 471 نفر روز در داخل کشور و 3 هزار و 465 نفر روز در خارج از کشور به هموطنان خدمات ارائه می دهند.

وی افزود: همچنین 118 دستگاه آمبولانس، هشت دستگاه اتوبوس آمبولانس، 20 دستگاه موتورسیکلت آمبولانس، 42 دستگاه خودروی نجات و عملیاتی، هفت دستگاه خودروی فرماندهی ارتباطات و چهار فروند بالگرد نیز برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان در داخل و خارج از کشور به هموطنان خدمات رسانی می کنند.

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: مدت اجرای طرح امداد و نجات ویژه اربعین از امسال نسبت به سال قبل 6 روز افزایش یافته است و ستاد مرکزی در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات در (EOC) سازمان امداد و نجات فعال شده است.

وی افزود: هماهنگی برای ایجاد چهار قرارگاه مرزی در مهران، شلمچه، چذابه و خسروی، استقرار نمایندگان سازمان امداد و نجات در این قرارگاه های مرزی، اعزام و در حالت آماده نگهداشتن تجهیزات مورد نیاز قرارگاه ها با هماهنگی سازمان امداد و نجات، استقرار 20 دستگاه آمبولانس آماده عملیات در قرارگاه های مرزی، استقرار چهار دستگاه خودروی ارتباطات تیپ یک در قرارگاه ها و استقرار چهار فروند بالگرد در قرارگاه های مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چذابه در دستور کار قرار گرفته است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 22-07-1397, 12:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی