به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 بهمن 1399

پرداخت مطالبات موسسه البرز ایرانیان تا سقف ۱۰۰میلیون تومان

پرداخت مطالبات موسسه البرز ایرانیان تا سقف ۱۰۰میلیون تومان

 

مسعود پزشکیان در تشریح آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکل موسسات مالی و اعتباری، گفت: در آخرین نشست مقرر شد که پرداخت نشدن مطالبات برخی سپرده‌گذاران تا سقف یک میلیارد تومان پیگیری شود، چرا که برخی از موسسات ادعا کرده بودند که خط اعتباری دریافت نکرده‌اند که ادعای صحیحی نبوده است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این نشست مقرر شد که بررسی‌ها در خصوص پرداخت مطالبات تا سقف یک میلیارد تومان انجام شود، افزود: مقرر شده بود که تا پایان شهریورمطالبات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری تا سقف یک میلیارد تومان پرداخت شود که ظاهرا اتمام نیافته است.

تشکیل جسله‌ای بین نمایندگان سه قوه با بانک مرکزی و سپرده‌گذاران

وی ادامه داد: مقرر شده که جلسه‌ای بین نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکلات موسسات مالی و اعتباری، بانک مرکزی و سپرده‌گذاران تشکیل شود تا سپرده‌گذاران دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود را مطرح کنند تا این دغدغه‌ها پیگیری شود.

پزشکیان با بیان اینکه در خصوص موسسه البرز ایرانیان کرج مقرر شد که تا سقف ۱۰۰ میلیارد تومان مطالبات سپرده گذاران با بازکردن خط اعتباری پرداخت شود، اظهار کرد: تصمیم‌هایی در خصوص شرکت گلیم و گبه کرمانشاه اخذ شده بود که اجرایی نشده است و مقرر شد که پیگیری‌های لازم در این خصوص صورت گیرد تا مشخص شود که چرا تصمیم‌ها اجرایی نشده است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 21-07-1397, 13:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی