به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 10 اسفند 1399

عذرخواهی قریب‌الوقوع سردار آزمون؟

عذرخواهی قریب‌الوقوع سردار آزمون؟

 

سردار آزمون دو سه روزی است که به تیم ملی برگشته. بعد از خداحافظی از تیم ملی. او اولین بازیکن ملی‌پوش در دوران کارلوس کی‌روش است که بعد از خداحافظی به تیم ملی برگشته. او البته یک تفاوت ویژه با بقیه آنهایی که قبلا از تیم ملی کنار رفته بودند دارد. سردار به عکس بقیه با تیم ملی و کادرفنی اختلافی نداشت و در قهر با تصمیمات تیم ملی کنار نرفت. او دو دلیل عمده داشت. یکی بیماری مادرش و دیگری هم مسئله مربوط به انتقادها از سبک بازی‌اش. 

چیزی که کی‌روش درباره اش گفت یک پروژه برای تخریب او بوده است. اینکه می خواستند اختلاف میان قومیت ها ایجاد کنند. حرف هایی که بازتاب های زیادی داشت. سردار اما در طول جام جهانی و قبل از آن رفتارهایی داشت که باعث دلخوری حتی هوادارانش شد. او یک اردو به تیم دعوت شد و به ایران آمد اما به دنبال اکران های فیلمش رفت. 

او گفته بود دیگر بر نمی گردد اما بعد از اصرار کی‌روش برگشت اما هیچ وقت به خاطر اینکه گفته بود: «ما از تعطیلات‌مان می گذریم که برای تیم ملی بازی کنیم» عذر نخواست بدون اینکه یادش باشد بازی در تیم ملی افتخار می خواهد.

بازتاب ها و واکنش های انتقادی اما سبب شده که سردار و کی‌روش و بقیه به این فکر بیفتند که شاید از رفتارهای‌شان عذر بخواهند. 

مگر نه اینکه پیشتر بازیکنان بزرگی مثل نکونام، شجاعی، علی کریمی، مهدی رحمتی و هادی عقیلی وقتی بعد از باخت به لبنان، حرف هایی را علیه هواداران زدند که شاید به این تندی حرف های سردار هم نبود و باعث نشد تا طرفداران از گفته های‌شان این قدر ناراحت شوند، بیانیه رسمی دادند و عذر خواستند اما سردار هنوز این قدر خود را در برابر هواداران مسئول نمی داند که عذر بخواهد. چیزی که هر روز دیر شدنش، در نظر طرفداران بیشتر باقی می ماند. او قرار است روز قبل از بازی با بولیوی روبروی خبرنگاران قرار بگیرد و قطعا آن روز با انتقادهای زیادی پیش چشمان کی‌روش روبرو می شود.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 21-07-1397, 11:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی