به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 23 فروردین 1400

خبر خوش رئیس کمیته امداد برای مددجویان

خبر خوش رئیس کمیته امداد برای مددجویان

 

سید پرویز فتاح عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی که در بیت امام جمعه تبریز برگزار شد، با اشاره به افزایش درآمدهای مردمی زکات، انفاق و صدقات اظهار داشت: انتظار داشتم به دلیل شرایط اقتصادی فعلی، کمک‌ها کاهش یابد ولی اعلام می‌شود که میانگین کمک به کمیته امداد و فقرا 40 درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه حتی در سال 96 نسبت به 95 افزایش 40 درصد اتفاق نیافتاد افزود: این نشان از درک درست، منطقی و هوشمندانه آذربایجان برای کمک به همنوعان و نیازمندان و فقرا است.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه به 5 شهرستان سفر کردم که نکاتی را در این سفر دیدم ابراز داشت: برای هر نفر یتیم تحت پوشش در میانه 400 هزار کمک می‌کنند در حالی که میانگین در ایران 225 هزار تومان است که در آذربایجان شرقی باید قدردان این مردم خوب بود.

وی مردم آذربایجان را نسبت به انقلاب و ولایت و ایران متعصب دانست و گفت: حمایت از کمیته امداد توسط حجت الاسلام آل هاشم برای افزایش اعتماد مردم و دفاع از حریم صندوق‌های صدقات مهم است چراکه با این همه کمپین علیه صندوق‌ها امسال 21 درصد میزان پرداخت صدقات افزایش یافته است.

فتاح، با اشاره به اینکه در این شرایط، دولت و مجلس هماهنگ شده و تصمیمات مناسبی نسبت به امداد گرفته است، ابراز داشت: مستمری مددجویان، سال قبل چند برابر شده، امسال هم 14 درصد افزایش یافته است، ضمن اینکه کارت خرید کالا داده می‌شود و از این ماه اجرا می‌شود که علاوه بر مستمری و یارانه، کالابرگ هم ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه صف اعطای وام ضروری 5 میلیون در سطح استان برداشته شده است، ادامه داد: این وام به مددجویان به راحتی پرداخت می‌شود تا آرامش آنها را تأمین کنیم.

 

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 20-07-1397, 09:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی