به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 2 خرداد 1398

۵هزار مگاوات برق برای سال آینده باید تولید شود

۵هزار مگاوات برق برای سال آینده باید تولید شود

 

اسدالله قره خانی در تشریح نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، گفت:  وزیر نیرو در نشست امروز کمیسیون حضور یافت و درباره اقداماتی که باید برای جلوگیری از خاموشی ها و تقلیل آن در سال آینده صورت گیرد، توضیحاتی ارائه داد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: 12 برنامه در کمیسیون انرژی ارائه شد که براساس این برنامه ها برنامه ها باید 5 هزار مگاوات برق تولید و 3 هزار مگاوات برق صرفه جویی شود که در این خصوص توضیحات تفصیلی به نمایندگان ارائه شد.

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه نیروگاه های سیکل ترکیبی

وی با بیان اینکه متاسفانه در سال های گذشته در بودجه سنواتی در تبصره 14 وزارت نیرو باید هر آنچه که تحت بهای برق مصرفی دریافت می کند، به حساب سازمان برنامه و بودجه واریز کند، ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه ابتدا نیازهای خود را تامین و سپس بودجه وزارت نیرو را تخصیص می داد که در سال 98 این موضوع باید اصلاح شود.

نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باید استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه نیروگاه های سیکل ترکیبی و برق انرژی های تجزیه پذیر مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: مقرر شد کمیته ای توسط کمیسیون انرژی به همراه مرکز پژوهش های مجلس و وزارت نیرو تشکیل شود تا پیگیر مسائل باشند.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 19-07-1397, 06:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی