به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 فروردین 1398

اعتراض فرانسوی‌ها به اصلاح قوانین بازنشستگی

اعتراض فرانسوی‌ها به اصلاح قوانین بازنشستگی

 

۲۴، ۵ اتحادیه بزرگ کارگری فرانسه در راستای اعتراض به تغییر نظام رفاهی و قوانین بازنشستگی فرانسه که آن را ناقض عدالت اجتماعی می‌دانند، از مردم خواسته‌اند در این راهپیمایی شرکت کنند. این احتمال وجود دارد که ۱۵ هزار پاریسی به خیابان‌ها بیایند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، برخی از اتحادیه‌ها نسبت به موفقیت این اعتراض‌ها شک دارند. فیلیپ مارتینز- مدیر اتحادیه " س ژ ت" گفت: آوردن معترضان به سطح خیابان‌ها کار ساده‌ای نخواهد بود، اما موفقیت اعتراضات کاملا بستگی به شعار معترضان خواهد داشت.

بازنشستگان معتقدند که قوانین جدید به کاهش حقوق و مزایای آنان منجر خواهد شد. هم چنین قرار است ۱۰۰ تظاهرات دیگر در شهرهای فرانسوی نظیر لیون، مارسی و نیس برگزار شود.  

بنابر اصلاحات پیشنهادی دولت فرانسه، کارکنان جدید از مزایای قابل توجهی که از مدت‌ها قبل از آن بهره‌مند بوده‌اند، محروم می‌شوند و برخی امتیازات نظیر تضمین مادام‌العمر شغلی و بازنشستگی زودهنگام دیگر وجود نخواهند داشت.

پیش‌تر و از فروردین به مدت سه ماه، اتحادیه‌های فرانسوی اعتصابات گسترده‌ای را انجام دادند و از هر پنج روز، دو روز را با اعتصاب گذراندند.

 

منبع :  اقتصاد آنلاین 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 18-07-1397, 14:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی