به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 اسفند 1399

هدف آمریکا در به انزوا کشاندن ایران محقق نشد

هدف آمریکا در به انزوا کشاندن ایران محقق نشد

 

کیوان خسروی مهمان برنامه تیتر شب گذشته با موضوع اجلاس امنیتی تهران افزود: با توجه به نگاه مثبتی که مجموعه کشورها برای برگزاری نشست داشتند این ایده پرورش پیدا کرد و در فاصله کوتاهی از اردیبهشت تا امروز این نشست برگزار شد. برگزاری این نشست در عالی ترین سطح نشان می دهد که ضرورت و نیاز مشترک امنیتی در کشورهای منطقه بوجود آمده است.

وی افزود: کار مشترکی که بین ایران، روسیه، عراق و سوریه در موضوع مقابله با بحران تروریسم تکفیری انجام شد چه در بعد عملیاتی و چه در بعد سیاسی برای پایان تروریست، موجب خودباوری کشورهای منطقه شد. این تهدیدات مقطعی نیست و اجلاس امنیتی تهران هم بر اساس این تهدیدات و نیاز شکل گرفت. دولت امریکا با مجموعه ابزارهای که در اختیار دارد به دنبال مهار ایران، روسیه و چین است.

وی با توجه به شکست و ناکامی امریکا در عراق و سوریه در ابعاد سیاسی و میدانی، گفت: امروز ایده حمایت از تروریسم در منطقه آسیای میانه و به ویژه افغانستان دنبال می شود. با توجه به جاپایی که امریکا بعد از یازده سپتامبر به بهانه مقابله با تروریسم در افغانستان پیدا کرده این رویکرد در حال توسعه است و موجب نگرانی کشورهای منطقه شده است.

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در ادامه درباره اهداف نشست گفت: ابعادی که برای مقابله با تروریست باید فراهم شود سخت افزاری و نرم افزاری است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 6-07-1397, 17:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی