به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 19 اسفند 1399

ویزای رایگان ترانزیتی ایران اجرا می‌شود

ویزای رایگان ترانزیتی ایران اجرا می‌شود

 

حسینعلی امیری در همایش سراسری سرمایه‌گذاران و هتل‌داران ایران که در آستانه روز جهانی جهانگردی برگزار شد، اظهار کرد: گردشگری می‌تواند محور توسعه کشور باشد و ایران را از چالش‌های اقتصادی‌ای که صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها ایجاد کرده‌اند، نجات دهد.

او ادامه داد: توجه داریم که در جنگ تمام‌عیار اقتصادی قرار داریم. وزارت خزانه‌داری آمریکا نیز اتاق جنگی علیه ایران طراحی کرده و در چند ماه گذشته از هیچ کوششی دریغ نکرده و تعداد نیروهای اعزامی خود به کشورهای منطقه را افزایش داده است. افسران اطلاعاتی این وزارتخانه در کشورهای اطراف ایران در نبرد اقتصادی با ما هستند. تعداد این نیروها به طرز قابل توجهی افزایش یافته است.

وی گفت: آمریکا و صهیونیست‌ها از ارتباط کشورهایی که با ما مراوده اقتصادی دارند، عبور کرده‌اند و مستقیم با کمپانی‌ها و بنگاه‌های اقتصادی وارد مذاکره شده‌اند. قطعا در چنین شرایطی صنعت گردشگری که منبع تولید ثروت است می‌تواند ایران را از بحران اقتصادی نجات دهد.

امیری اظهار کرد: کارشناسان سازمان جهانی جهانگردی معتقدند، بحران‌ها شاید در حوزه‌های مختلف رکودی را ایجاد کنند ولی در گردشگری حتی اگر تهدیدی هم اتفاق افتد، این رکود دائمی نخواهد بود. چراکه گردشگر به دنبال پر کردن اوقات فراغت خود است و در شرایط بحران فقط مقصد خود را تغییر می‌دهد نه این‌که یک صنعت را مورد تهدید قرار دهد

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 5-07-1397, 08:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی