به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 6 خرداد 1398

بهره‌برداری از مترو هشتگرد تا پایان سال

بهره‌برداری از مترو هشتگرد تا پایان سال

 

سردار عبدالله عبداللهی در بازدید از قطار حومه‌ای هشتگرد با ابراز خرسندی از پیشرفت خوب پروژه درماه های گذشته اظهار کرد:‌با توجه حجم مسافر و ترافیک جاده ای تسریع در بهره برداری از این پروژه از اهمیت ویژه‌ای بر خوردار است.

وی تصریح کرد: کار ابنیه و روسازی مترو هشتگرد به اتمام رسیده و پروژه در مرحله اجرای برق بالاسری و خرید تجهیزات با پیشرفت 30 درصدی قرار دارد.

وی ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا به انتظار چندین ساله مردم منطقه پایان دهیم  و تلاش می‌کنیم این پروژه در پایان امسال به بهره برداری برسد.

به گزارش تسنیم، اواسط تیر امسال مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد با اشاره به اولویت تکمیل مترو هشتگرد به دلیل اهمیت آن، گفته بود: اعلام کرده‌ایم مشروط به تامین اعتبارات می توانیم تا پایان سال جاری این پروژه مهم را به اتمام برسانیم.

مهدی هدایت افزود: با حمایت دکتر بهمنی نماینده  ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس، از رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور ویژه برای تامین اعتبار این پروژه اخذ شد. در صورتیکه  اعتبار تخصیص یابد، می‌توانیم مترو هشتگرد را تا پایان سال افتتاح کنیم که با تامین اعتبار روزشمار اتمام پروژه مذکور در محل پروژه نصب خواهد شد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 4-07-1397, 22:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی