به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 26 خرداد 1398

مشکلی در تامین و توزیع سوخت جایگاه‌های کشور وجود ندارد

مشکلی در تامین و توزیع سوخت جایگاه‌های کشور وجود ندارد

 

جو روانی ایجاد شده ناشی از انتشار شایعاتی درباره کمبود سوخت در روزهای گذشته سبب ازدحام و شلوغی در جایگاه‌های عرضه سوخت شده است، به نحوی که مقدار فروش سوخت در برخی جایگاه‌های مهم در مراکز استان‌ها تا ۳۰۰ درصد افزایش یافته است.

در تماس‌هایی که با مدیران برخی مناطق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی داشتیم، مدیران توزیع فرآورده در این مناطق تاکید کردند، مشکلی به لحاظ تامین و عرضه فرآورده وجود ندارد و مردم از ازدحام در جایگاه‌های عرضه سوخت خودداری کنند.

روال عادی توزیع سوخت در جایگاه‌های عرضه منطقه اهواز 

نعمت‌الله نجفی، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز درباره تامین و توزیع سوخت در این منطقه گفت: هم اکنون هیچ مشکلی به لحاظ تامین سوخت در منطقه وجود ندارد و سوخت کافی به جایگاه‌های عرضه تحویل شده است.

وی افزود: از چند روز گذشته جو روانی ایجاد شده بر اثر شایعه‌ها سبب ازدحام و هجوم مردم به جایگاه‌های عرضه سوخت شده بود که خوشبختانه امروز شرایط به حال عادی بازگشته است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز با اشاره به تکمیل ظرفیت مخازن سوخت جایگاه‌های عرضه سوخت و در انتظار بودن نفتکش‌های جاده‌پیما برای سوخت‌رسانی به جایگاه‌های عرضه تاکید کرد: اگر چه شایعه‌های منتشر شده در چند روز گذشته سبب افزایش تحویل سوخت به جایگاه‌های عرضه و افزایش مصرف شده بود، اما سوخت کافی ذخیره شده است و نیاز مردم به سوخت تامین می‌شود.

نجفی ضمن تاکید بر لزوم هوشیاری مردم و بی‌توجهی به شایعات تصریح کرد: روز دوشنبه (دوم مهرماه) ۴ میلیون لیتر بنزین در این منطقه از طریق جایگاه‌های عرضه توزیع شد، این درحالی است که میانگین مصرف بنزین در منطقه اهواز روزانه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر است. 

مدیر منطقه بوشهر: مردم به شایعات توجه نکنند

مسعود نیکتاج، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: هم اکنون سوخت مورد نیاز به همه نقاط منطقه ارسال شده است و جایگاه‌های عرضه به لحاظ تامین سوخت مشکلی ندارند.

وی افزود: بر اثر جو روانی ایجاد شده، هجمه عجیبی به جایگاه‌های عرضه سوخت در منطقه شده بود که همین موضوع افزایش مصرف بنزین را تا سقف ۲ میلیون لیتر در روز به دنبال داشت.

وی ضمن تاکید بر اعمال ممنوعیت فروش فرآورده داخل ظرف در جایگاه‌های منطقه بوشهر گفت: خوشبختانه کمبودی به لحاظ تامین سوخت وجود ندارد و مردم به شایعه‌های بی‌اساس توجه نکنند.

عرضه بی‌وقفه سوخت در منطقه ساری

حسینعلی طالبی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری نیز از عرضه بدون وقفه سوخت در منطقه شمال خبر داد و افزود: متاسفانه عده‌ای با فرصت‌طلبی دست انتشار شایعه‌ها می‌زنند و همین موضوع سبب افزایش ازدحام در جایگاه‌ها می‌شود.

وی، مشکل کمبود فرآورده در این منطقه را تکذیب و تاکید کرد: هم اکنون سوخت‌رسانی  بی‌وقفه به مردم در سراسر جایگاه‌های عرضه سوخت این منطقه در حال انجام است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری از افزایش مصرف بنزین در این منطقه خبر داد و افزود: در چند روز اخیر روزانه نزدیک به ۵ میلیون لیتر سوخت در این منطقه توزیع شده است.

افزایش ۷۷ درصدی مصرف سوخت در منطقه کرمان

فضل‌الله اکبری، مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان، درباره روند سوخت‌رسانی در این منطقه گفت: نه تنها مشکلی به لحاظ تامین سوخت وجود ندارد، بلکه با افزایش حضور مردم در جایگاه‌ها، عرضه سوخت در روزهای اخیر حدود ۷۷ درصد افزایش یافته، اما به هیچ وجه متوقف نشده است.

وی تاکید کرد: افزون بر سوخت‌رسانی بی‌وقفه در این منطقه، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان سوخت‌رسانی به دیگر نواحی از جمله خراسان رضوی، نواحی شرق استان فارس، تربت حیدریه و ... را نیز به‌عهده دارد و سوخت‌رسانی به این مناطق نیز بدون وقفه در حال انجام است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 4-07-1397, 08:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران