به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 1 بهمن 1399

اشتغالزایی برای ۷۰هزار راننده درایران

اشتغالزایی برای ۷۰هزار راننده درایران

 

یلیا بانیشف امروز در نشست خبری با بیان این که شرکت ماکسیم در بند دلارهای آمریکایی نیست و درفضای اقتصادی کنونی ایران به دنبال توسعه کسب و کار خویش است، افزود: ماکسیم در 300 شهر روسیه و همچنین در کشورهای اوکراین، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، آذربایجان، قزاقستان، تاجیکستان وایتالیا درحال فعالیت است وفعالیتمان در ایران را از سال گذشته آغاز کرده و هم اکنون بیش از 400 نفر در ساختمان مرکزی این شرکت (کال سنتر) درتهران مشغول فعالیت هستند.

وی با یادآوری سرمایه گذاری 5 میلیون یورویی درایران تصریح کرد: این رقم یک نوع سرمایه گذاری ابری نیست و صرف ساختمان نمی شود بلکه پولی است که برای حقوق و هزینه‌های کسانی است که دراین کسب‌و کار در ایران فعالیت دارند.

بانیشفت در پاسخ به این سوال که آیا نگران فعالیت برندهای رقیب ایرانی نظیر اسنپ و تپ‌سی نیستید، گفت: وجود رقبا درایران ما را نمی‌ترساند به این خاطر که در روسیه و دیگر کشورها چند برابر این رقبا وجود دارند و ما درکنار آنها فعالیت می کنیم.

آرمین کریمی، مدیر توسعه و عملیات ماکسیم نیز دراین نشست خبری با بیان این که این شرکت در اواخر سال 2004 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد ولی در ایران از اواخر سال گذشته فعال شده است،افزود: ما به دنبال بومی‌سازی فعالیت این شرکت بین‌المللی در ایران هستیم و مهمترین اهداف ما رشد سریع با استفاده از فناوری‌های روز دنیا است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 3-07-1397, 05:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی