به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 23 فروردین 1400

رییس مجلس شورای اسلامی وارد بندرعباس شد

رییس مجلس شورای اسلامی وارد بندرعباس شد

 

علی لاریجانی به منظور شرکت در رژه نیروهای مسلح به مناسبت 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس به هرمزگان سفر کرده است.

رییس مجلس شورای اسلامی درسخنان کوتاهی در فرودگاه بندرعباس هدف از سفرخود به این شهر را شرکت در رژه نیروهای مسلح استان هرمزگان عنوان کرد.

لاریجانی، ازدیگر هدف سفر خود را بررسی شرایط استان هرمزگان و افتتاح رادار فرودگاه بین المللی بندرعباس اعلام کرد.

مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در هرمزگان هر ساله به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در کنار آب های خلیج فارس برگزار می شود و در این روز دلاور مردان ارتش، سپاه ، انتظامی و بسیج اقتدار خود را به نمایش می گذارند.

**برگزاری تمرین مشترک رژه هوایی ارتش و سپاه در آبهای خلیج فارس

جانشین معاونت فرهنگی و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: به مناسبت 31شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس تمرین مشترک رژه نیروی هوایی ارتش و سپاه در آب های نیلگون خلیج فارس آغاز شد.

سرهنگ یوسف صفی پور روز جمعه در حاشیه تمرین مشترک هوایی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی و نیروی هوایی سپاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این دومین رژه مشترک هوایی 2 نیرو در راستای آمادگی هرچه بیشتر است.

وی ادامه داد: 9 فروند هواپیمای اف 4 ، 4 فروند میراژ، 6 بروند سوخو22، 4 فروند توکانو، 3 فروند یاک12، 3 فروند بالگرد شنوک، 2 فروند بالگرد 212 در این رزمایش مشترک شرکت می کنند.

جانشین معاونت فرهنگی و روابط عمومی نهاجا اظهارداشت: این مراسم علاوه بر نمایش قدرت، پیام صلح و دوستی برای کشورهای دوست و همسایه است و اگر دشمنان و استکبار چشمداشتی به مرز و بوم ایران اسلامی داشته باشند در کسری از ثانیه پاسخ کوبنده دریافت خواهند کرد.

دومین رژه هوایی به محوریت ارتش، 31 شهریور به منظور نمایش اقتدار نیروهای مسلح، صیانت از آسمان جمهوری اسلامی و بزرگداشت هفته دفاع مقدس انجام می شود.

**رژه نیروی مسلح به مناسبت آغاز هفته دولت دربندرعباس

سه شنبه هفته گذشته سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز، از برگزاری رژه نیروهای مسلح در روز 31 شهریور ماه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در بندرعباس به میزبانی سپاه و با سخنرانی علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی خبر داده بود.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 30-06-1397, 11:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی