به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 10 اسفند 1399

امسال مکلف به ایجاد یک میلیون فرصت شغلی جدید هستیم

امسال مکلف به ایجاد یک میلیون فرصت شغلی جدید هستیم

 

انوشیروان محسنی بندپی در جلسه مشترک شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه و تشکل‌های کارگری و کارفرمایی اصفهان با اشاره به اینکه در برنامه ششم توسعه برای نخستین بار به موضوع سلامت اجتماعی اشاره شده است، خاطرنشان کرد: بر اساس این برنامه، سازمان بهزیستی و شهرداری موظف به راه اندازی مراکز توانمندسازی معتادان هستند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد : سازمان بهزیستی و سازمان فنی و حرفه ای اصفهان آماده هرگونه همکاری با شهرداری برای ارائه دوره‌های آموزشی مهارتی در مراکز ویژه توانمندسازی معتادان هستند.

وی با اشاره به شرایط روز کشور گفت: در شرایط ویژه‌ای که در زمان حاضر در کشور ایجاد شده است باید از بیکاری اجباری جلوگیری و اشتغال موجود را حفظ کنیم.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تشکیل کمیته صیانت از واحدهای تولیدی دارای مشکل در این وزارتخانه ، تصریح کرد: در این کمیته از کمک‌های دولتی برای رفع مشکلات واحدها استفاده می‌شود.

محسنی بندپی همچنین با اشاره به اختیاراتی که در این زمینه به استان‌ها واگذار شد، خاطرنشان کرد: در استان اصفهان تا سقف 60 میلیارد ریال و در شهرستان‌ها و فرمانداری‌ها تا سقف 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برای اعطای تسهیلات دولتی، اختیار داده شده است.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که امسال مکلف به ایجاد 950 هزار تا یک میلیون فرصت شغلی جدید هستیم، گفت: از پاییز سال 93 تا زمستان سال 96 سه میلیون نفر به جمعیت شاغلان کشور اضافه شد که برای 70 درصد آنها ظرفیت کاری فراهم شده و این در نوع خود در سال‌های پس از انقلاب، بی نظیر است.

وی با بیان اینکه اکنون در شرایط جنگ اقتصادی و روانی به سر می بریم، افزود: در این برهه باید کار ویژه و اثربخش انجام دهیم تا بتوانیم جریان سازی یاس و نا امیدی برخی رسانه‌ها و منتقدان مغرض که می‌خواهند شرایط مدیریت اقتصادی و راهبری درست را از دولت بگیرند، خنثی کنیم.

 

 

منبع :  اقتصاد آنلاین 

 

 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 27-06-1397, 16:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی