به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 1 بهمن 1399

سالانه ۲۰۰ هزار مسکن مهر تحویل متقاضیان شده است

سالانه ۲۰۰ هزار مسکن مهر تحویل متقاضیان شده است

 

به نقل از شرکت عمران شهر جدید صدرا، احمد مهرآبادی در بازدید از پروژه مسکن مهر در این شهر جدید، گفت: از مجموع پروژه های مسکن مهر کشور که از سال 86 آغاز شده، کار ساخت 2 میلیون واحد به اتمام رسیده و 150 هزار واحد باقیمانده است.

او اضافه کرد: این واحدها دارای مشکلات ریز و درشتی از قبیل نبود متقاضی، مسائل بانکی و مشکلات تحویل پروژه بوده یا دارای پرونده در دادگاه است که همین امر کندی کار را به همراه دارد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بالغ بر 280 هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور آماده تحویل است اما به دلیل نبود خدمات زیربنایی و عدم تأمین خدمات روبنایی که بر عهده دستگاههای متولی است، عملاً قادر به تحویل آنها نیستیم‌.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید نیز گفت: از 24 هزار واحد مسکن مهری که تعهد ما در شهر صدرا بوده است، تاکنون 23 هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شده و بخش عمده هزار واحد باقیمانده نیز در هفته دولت امسال افتتاح شد.

حبیب الله طاهرخانی خاطرنشان کرد: پروژه های باقیمانده از یکی از پروژه های مشکل دار ما با 2 سال توقف بوده است که در اواخر سال 96 مجدداً فعالیت خود را آغاز نموده و در حال حاضر به این دلیل که تعداد زیادی از متقاضیان آورده خود را تکمیل نکرده اند، زمان تحویل پروژه به تعویق افتاده است .

وی درخصوص بازدید به عمل آمده نیز خاطرنشان کرد: در بازدید و جلسه امروز تصمیمات خوبی اتخاذ شد و جهت تأمین مالی و زمانبندی پیشرفت کار برنامه ریزی هایی انجام شد.

خلیل حاجی پور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز از تعیین تکلیف و تأمین بودجه باقیمانده پروژه های مسکن مهر شهر صدرا خبر داد و افزود: با حضور معاون وزیر و قائم مقام وی از پروژه بناسازان رمضان که تنها پروژه مسکن مهر باقیمانده شهر صدر است، بازدید به عمل آمد و مقرر شد پیمانکار با همین قدرت به کار خود ادامه دهد تا انشااله تا پایان سال بتوانیم بخش عمدهای از ناحیه غربی این پروژه را نیز به مرحله افتتاح برسانیم‌.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 27-06-1397, 00:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی