به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

شرایط جدید پیش فروش ایران خودرو اعلام شد

شرایط جدید پیش فروش ایران خودرو اعلام شد

 

شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو در حالی هفته گذشته اعلام شد و بنا بود فروش از روز سه شنبه هفته گذشته آغاز شود که این شرکت دوشنبه عصر اعلام کرد که پیش فروش به هفته بعد( هفته جاری) موکول شده است.

این در حالی است که در طرح اعلام شده از سوی ایران خودرو نه تنها نام خودروها مشخص نبود بلکه قیمت نهایی محصول نیز اعلام نشده بود که این امر بنا به اعلام کارشناسان حوزه خودرو با ضوابط پیش فروش خودرو مطابقت ندارد.

حال مصطفی خان کرمی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفته که این شرکت  به دنبال فروش خودرو به مصرف کننده حقیقی است و لذا در فرایند ثبت نام اینترنتی مواردی مانند داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو در زمان ثبت نام بصورت خود اظهاری اخذ و در زمان تحویل خودرو بر اساس استعلام های لازم، راستی آزمایی خواهد شد و در صورت اثبات خود اظهاری اشتباه، ودیعه عینا مسترد خواهد شد.

البته در این ثبت نام همانطور که پیشتر اعلام شده بود  لیست کد ملی مشتریانی که در ثبت نام اخیر شرکت سایپا موفق به ثبت نام شده اند از شرکت سایپا اخذ و امکان ثبت نام آنان وجود نخواهد داشت.

 به گفته او  از دیگر شرایط ویژه پیش فروش شرکت ایران خودرو، خروج فرآیند انتخاب نمایندگی از پروسه ثبت نام است، ‌این فرآیند که باعث کندی ثبت نام می‌شود پس از انتخاب خودرو و واریز وجه توسط مشتریان قابل اجرا خواهد بود. انتخاب نمایندگی می تواند در روزهای آتی توسط مشتری انجام پذیرد.

 علاوه بر این در راستای افزایش اعتماد مشتریان، گروه صنعتی ایران خودرو در وب سایت خود امکانی را ایجاد کرده است تا لیست مشتریانی که موفق به ثبت نام شده اند جهت عموم قابل مشاهده باشد.

بر این اساس شرایط پیش فروش طی ۵ روز و بر اساس کد ملی مشتریان فعال خواهد بود و قیمت خودروها در پیش فروش ویژه شرکت ایران خودرو در زمان تحویل خودرو مشخص خواهد شد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

 

 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 25-06-1397, 20:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی