به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 24 تیر 1398

خروج روزانه ۱۵۰۰ مهاجر افغان از ایران

خروج روزانه ۱۵۰۰ مهاجر افغان از ایران

 

سالن خروج و مراجعت اتباع افغانستانی امروز با حضور سفیر جمهوری‌اسلامی افغانستان در ایران، مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی، فرماندار، مسئولین منطقه ویژه اقتصادی، نیروهای مرزبانی و انتظامی شهرستان تایباد در مرز دوغارون افتتاح شد.

در این آیین سفیر جمهوری اسلامی افغانستان ضمن تقدیر و تشکر از دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران، این کشور را یکی از همسایگان حامی و پشتیبان برای مردم افغانستان دانست و بر همکاری این دو کشور از سال‌های گذشته تاکنون تأکید کرد.

نصیر احمدنور گفت:  اشتراک فرهنگی بین دو کشور ایران و افغانستان و ارائه خدمات دولت جمهوری اسلامی ایران به اتباع کشور افغانستان این ارتباط را دوچندان کرده و خدمات به این افراد در مرز دوغارون به عنوان تنها معبر زمینی رسمی در کشور ایران به صورت بسیار مطلوب انجام می‌شود.

در ادامه این مراسم مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی، گفت: برخی از اتباع کشور افغانستان حدود سه دهه است که با کارت آمایش در ایران زندگی می‌کنند و تا کنون امکان خروج و مراجعت برای آنها وجود نداشته با اجرای این طرح زمینه‌ای فراهم شده تا این افراد بدون هیچ دغدغه‌ای برای دیدن اقوام خود در افغانستان و  سر و سامان دادن امور اداری و تجاری خود به کشور خود برگردند.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 20-06-1397, 06:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی