به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 6 خرداد 1398

ثبت نام اربعین دانشجویی ۳۰شهریور ماه به پایان می‌رسد

ثبت نام اربعین دانشجویی ۳۰شهریور ماه به پایان می‌رسد

 

محمدرضا مهدوی روز یکشنبه با تشریح جزئیات ثبت نام دانشجویان در پیاده روی اربعین گفت: این ثبت نام از 15 شهریور ماه آغاز شده است. متقاضیان ثبت نام می توانند برای ثبت نام با مراجعه به آدرس www.atabe.ir فرم های لازم را پر و ثبت نام کنند.
به گفته وی، اولویت ثبت نام و پذیرش با دانشجویان و طلاب در حال تحصیل زیر 30 سال است که سفر اولی نیز محسوب می شوند.
مهدوی اظهار داشت: قرعه کشی از ثبت نام کنندگان یک روز بعد در 31 شهریور ماه آغاز و اسامی اعلام خواهد شد. سپس با اعلام رابطان ثبت نام، برندگان برای تکمیل مدارک حضور خواهند یافت.
بر اساس آمار اعلام شده، همانند سال های گذشته امسال نیز حدود 400 دانشجو برای اعزام به سفر انتخاب خواهند شد.
وی افزود: به دلیل وجود اختلاف در تقویم کشورهای ایران و عراق، تاریخ دقیقی از حرکت و بازگشت مشخص نیست اما این پیاده روی در بازه زمانی 29 مهرماه تا 12 آبان ماه صورت خواهد گرفت و متقاضیان باید برای این تاریخ آمادگی باشند.

** هزینه در 2 قسط دریافت می شود
مهدوی همچنین در باره میزان و نحوه دریافت هزینه ها عنوان کرد: با توجه به نوسانات قیمت ارز و همچنین عدم قطعیت آن، هزینه شرکت در این سفر علی الحساب حداقل مبلغ یک میلیون و 600 هزار تومان و در بیشترین مقدار یک میلیون و 900 هزار تومان خواهد بود که در2 قسط دریافت خواهد شد.
مهدوی عنوان کرد: این اردو زیر نظر سازمان حج و زیارت انجام شده و تمامی زائران از بیمه و ویزای این سازمان بهره مند می شوند، اما ارز مسافرتی به کاروان تعلق نمی گیرد.

** متقاضیان خانم بیش از آقایان
مسئول سفر دانشجویی با اشاره به اینکه بانوان بیشترین متقاضیان پیاده روی اربعین هستند، عنوان کرد: انجمن دانشگاهی عتبات عالیات در سال حدود چهار برنامه سفر پیاده در روزهای نیمه شعبان، عرفه و اربعین حد فاصل مسیر حرم های امیرالمومنین (ع) تا امام حسین (ع) برای دانشجویان و دانش آموختگان آقا و خانم و همچنین طلاب برگزار می کند. بانوان به طور میانگین حدود دو سوم مسافران پیاده را تشکیل می دهند.
مهدوی در باره انجمن دانشگاهی توسعه علمی و فرهنگی عتبات عالیات که در پیاده روی اربعین دانشجویی فعال است، عنوان کرد: این انجمن از سال 87 آغاز به فعالیت کرد و با گذشت 10 سال از فعالیت های آن به شکل مردمی و بدون کمک های دولتی فعالیت می کند.

منبع : اقتصاد آنلاین

 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 19-06-1397, 11:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی