به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 15 اسفند 1399

۵۰هزار مسکن مهر تحویل کمیته امداد و بهزیستی می‌شود

۵۰هزار مسکن مهر تحویل کمیته امداد و بهزیستی می‌شود

 

احمد اصغری مهرآبادی روز یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح یک‌هزار و 88 واحد مسکن مهر گیلان در بخش رستم آباد رودبار در جمع خبرنگاران بیان کرد: تسهیلاتی به میزان 55 هزار و 500 میلیارد تومان توسط شورای پول اعتبار و دولت برای مسکن مهر پیش بینی شده بود ضمن اینکه علاوه بر این مبلغ، بانک ها نیز از منابع داخلی خودشان وام هایی پرداخت کرده اند.
وی افزود: در مجموع حدود 60 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده که از محل این تسهیلات، 2 میلیون و 200 هزار واحد در مناطق شهری و 420 هزار واحد هم در روستاها ساخته شده ضمن اینکه غیر از 420 هزار واحد مسکن روستایی که تحویل شده، کار ساخت بالغ بر 2 میلیون و 400 هزار واحد به اتمام رسیده است. 
به گفته اصغری مهرآبادی، اعتبار موردنیاز برای واحدهای مسکن مهر چهار هزار میلیارد تومان بمنظور خدمات زیربنایی، چهار هزار و 800 میلیارد تومان برای خدمات روبنایی از قبیل مدرسه، مسجد، ساختمان درمانی، ورزشگاه و حدود سه هزار میلیارد تومان برای آماده سازی، محوطه سازی و دیوار حائل است.
وی ادامه داد: اعتبار مورد نیاز تقدیم رئیس جمهوری شده و به سازمان برنامه و بودجه دستور داده اند که این اعتبار با تصویب در دولت، تامین شود و انتظار داریم میزان اعتبار امسال پرداخت شود تا وزارت نیرو، آب و برق پروژه ها را تامین کرده و ما هم بتوانیم واحدهای را تحویل مردم دهیم.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: طی امسال غیر از واحدهای فاقد متقاضی و دارای معارض که در دادگاه هستند، پرونده مسکن مهر بسته شده است.
یک هزار و 88 واحد مسکن مهر در استان گیلان با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به صورت نمادین در پروژه 256 واحدی مسکن مهر رستم آباد شهرستان رودبار افتتاح و به متقاضیان واگذار شد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 19-06-1397, 10:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی