به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 1 خرداد 1398

۵۰هزار مسکن مهر تحویل کمیته امداد و بهزیستی می‌شود

۵۰هزار مسکن مهر تحویل کمیته امداد و بهزیستی می‌شود

 

احمد اصغری مهرآبادی روز یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح یک‌هزار و 88 واحد مسکن مهر گیلان در بخش رستم آباد رودبار در جمع خبرنگاران بیان کرد: تسهیلاتی به میزان 55 هزار و 500 میلیارد تومان توسط شورای پول اعتبار و دولت برای مسکن مهر پیش بینی شده بود ضمن اینکه علاوه بر این مبلغ، بانک ها نیز از منابع داخلی خودشان وام هایی پرداخت کرده اند.
وی افزود: در مجموع حدود 60 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده که از محل این تسهیلات، 2 میلیون و 200 هزار واحد در مناطق شهری و 420 هزار واحد هم در روستاها ساخته شده ضمن اینکه غیر از 420 هزار واحد مسکن روستایی که تحویل شده، کار ساخت بالغ بر 2 میلیون و 400 هزار واحد به اتمام رسیده است. 
به گفته اصغری مهرآبادی، اعتبار موردنیاز برای واحدهای مسکن مهر چهار هزار میلیارد تومان بمنظور خدمات زیربنایی، چهار هزار و 800 میلیارد تومان برای خدمات روبنایی از قبیل مدرسه، مسجد، ساختمان درمانی، ورزشگاه و حدود سه هزار میلیارد تومان برای آماده سازی، محوطه سازی و دیوار حائل است.
وی ادامه داد: اعتبار مورد نیاز تقدیم رئیس جمهوری شده و به سازمان برنامه و بودجه دستور داده اند که این اعتبار با تصویب در دولت، تامین شود و انتظار داریم میزان اعتبار امسال پرداخت شود تا وزارت نیرو، آب و برق پروژه ها را تامین کرده و ما هم بتوانیم واحدهای را تحویل مردم دهیم.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: طی امسال غیر از واحدهای فاقد متقاضی و دارای معارض که در دادگاه هستند، پرونده مسکن مهر بسته شده است.
یک هزار و 88 واحد مسکن مهر در استان گیلان با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی به صورت نمادین در پروژه 256 واحدی مسکن مهر رستم آباد شهرستان رودبار افتتاح و به متقاضیان واگذار شد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 19-06-1397, 10:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی