به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 6 بهمن 1399

طرح سراسری ساخت ۵۰هزار مسکن ارزان‌قیمت آغاز شد

طرح سراسری ساخت ۵۰هزار مسکن ارزان‌قیمت آغاز شد

 

حبیب‌الله طاهرخانی در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی چند طرح روبنایی شهر هشتگرد و 10 هزار مسکن ارزان‌قیمت در شهرهای جدید سراسر ایران، اظهار کرد:‌ مجموعه‌هایی از پروژه‌های آموزشی، مذهبی، ورزشی کنار مسکن مهر افتتاح می‌شود. در حوزه تأمین خدمات دارای کمبودهای جدی هستیم که به‌همت شرکت عمران هشتگرد موضوع مذکور در حال پیگیری و اقدام است.

وی با بیان این‌که امروز حدود 51 میلیارد تومان پروژه هشتگرد تماماً متکی به منابع داخلی افتتاح می‌شود، افزود: این پروژه‌ها تأثیر خوبی بر ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و دستیابی به اهداف مورد نظر خواهد داشت.

وی تصریح کرد: افتتاح قطار شهری گلشهر ــ هشتگرد جذابیت بالایی در سکونت این شهر خواهد داشت. هشتگرد بین 17 شهر جدید فعال کشور منحصربه‌فرد است. در دهه اول شکل‌گیری هشتگرد، این شهر یکی از شهرهای جذاب بود. با اقدامات جدید به‌خصوص 5 ماه اخیر می‌توانیم امیدوار باشیم هشتگرد به یک محیط سکونت مناسب تبدیل شود.

وی ادامه داد: در 5 سال اخیر در دولت تدبیر و امید حداکثر تلاش را به‌خرج داده‌ایم در حوزه خدمات آموزشی کمبودی نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید یادآور شد: در سال 92 که عضو هیئت مدیره شرکت عمران هشتگرد بودم، دانش‌آموز را از هشتگرد جدید جمع‌آوری و آنها را به هشتگرد قدیم منتقل می‌کردیم، این در حالی است که امروز واحدهای آموزشی داریم که آموزش و پرورش اعلام کرده فعلاً نیازی به آنها ندارد.

طاهرخانی با اشاره به این‌که در مسکن مهر فکری به حال تأمین زیرساخت‌ها نشده بود و همین مسئله مورد انتقاد قرار می‌گرفت، گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام‌شده این نقص در حال برطرف شدن است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 19-06-1397, 08:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی