به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 6 خرداد 1398

اغلب داروهای بیماری‌های خاص در داروخانه‌های هلال‌احمر موجود است

<!--StartFragment-->

اغلب داروهای بیماری‌های خاص در داروخانه‌های هلال‌احمر موجود است

<!--EndFragment-->

 

 

علی فرجی در مورد اینکه آیا داروهای بیماران خاص به ویژه بیماران سرطانی در داروخانه هلال احمر موجود است یا خیر؟ گفت: بیشتر داروهای مورد نیاز بیماران سرطانی، پیوندی،‌ دیالیزی، بیماران ام اس و ... در داروخانه‌های مرکزی هلال احمر، فوق تخصصی(تک نسخه‌ای)، مرکزی شماره دو تهرانپارس و جزیره کیش تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر موجود است و این داروخانه‌ها خدمات دارویی را به واسطه اعتبار ملی و نشان بین‌المللی هلال احمر در راستای کاهش آلام بیماران و مراجعین به آنها ارائه می‌کنند.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در مورد چرایی کمبود دارویی نیز اظهار کرد: برخی از مشکلات و کمبودهای کشوری در زمینه دارو به دلیل وجود تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان است؛ به طوری که امروزه برای خرید دارو و انتقال ارز به سایر کشورها مشکلاتی وجود دارد که البته امیدواریم با تدابیر مسئولان محترم این مسئله برطرف شود. ضمن اینکه سازمان تدارکات پزشکی نیز تمام توان خود را به کار گرفته تا سبد دارویی کاملی را فراهم و تأمین کند تا خدایی ناکرده این شائبه ایجاد نشود که دارویی برای درمان بیماران وجود ندارد.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی تهیه و تأمین مواد اولیه برای تولید دارو در داخل کشور نیز با مشکلاتی مواجه شده است که این امر گاهی موجب کاهش تولیدات داخلی و به دنبال آن منجر به کمبود در سطح کشور می‌شود. همچنین موضوع نقدینگی شرکت‌های تولیدی،‌ شرکت‌های پخش و واردکنندگان و برگشت نقدینگی که گاهی به 550 روز هم می‌رسد دلیل دیگری برای بروز موضوعاتی از این دست است.

 

منبع :  اقتصاد آنلاین 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 14-06-1397, 23:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی