به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

تشریح وضعیت روابط بانکی ایران قبل و پس از برجام

تشریح وضعیت روابط بانکی ایران قبل و پس از برجام

 

علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو در تشریح نشست عصر امروز (یکشنبه، 11 شهریور) این کمیسیون، گفت: نشست امروز با حضور مسئولانی از وزرات امور خارجه، اقتصاد و دارایی، بانک مرکزی و مدیران بانک‌های دولتی و خصوصی برگزار شد. طی آن آخرین وضعیت تأثیرات تحریمی آمریکا و شرایط فعالیت بانکی جمهوری اسلامی ایران قبل از برجام، پس از توافق هسته‌ای و پس از خروج آمریکا از برجام مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس اضافه کرد: هم‌اکنون اگرچه با چالش‌ها و مشکلاتی مواجه هستیم، لیکن خیلی از کشورها حتی هم‌پیمانان و متحدین آمریکا، از سیاست‌های یک‌جانبه این کشور خرسند نیستند. در این جلسه اشاره شد که برخلاف دوره قبلی تحریم‌ها، تحریم‌های جدید صرفا از سوی آمریکا اِعمال شده و این به معنای تحریم سازمان ملل یا اتحادیه اروپا نیست.

نجفی‌خوشرودی تصریح کرد: جنگ روانی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران ضرورت توجه به این نکته که نباید بهانه به دست آمریکا از طُرق مختلف از قبیل الحاق به FATF و در عین هوشیاری نسبت به ابعاد احتمالی تأثیرات آن، توسعه روابط با همسایگان، حمایت مجلس از فعالیت بانک‌ها در مواجهه با تحریم‌ها و غیره از دیگر موضوعات مطرح شده از سوی مدیران بانک‌ها و اعضای کمیسیون در این جلسه بود.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 13-06-1397, 17:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی