به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 4 مهر 1399

ضرورت تخصیص اعتبار مناسب برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

ضرورت تخصیص اعتبار مناسب برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

 

جمشید تقی زاده در گردهمایی بازنشستگان آموزش و پرورش شهر تهران به مناسبت گرامی داشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، گفت: شش ماه پیش که پا به صندوق بازنشستگی کشوری گذاشتم تعهداتی به بازنشستگان فرهیخته و عزیز کشوری دادم که برای اجرای آن ها ایستاده ام و با کمک شما عزیزان آن ها را اجرا می کنم.

تقی زاده تصریح کرد: متعهد شدم که پرداخت حقوق بازنشستگان این صندوق پیش از پایان هرماه انجام شود که در این شش ماه با تلاش مجموعه همکاران صندوق و کمک دولت، از بیست و سوم تا بیست و هشتم و دقیقا قبل از پایان ماه حقوق پرداخت شده است.

وی ادامه داد: برهمین اساس، صندوق هر ماه بیش از ۳۲۰۰ میلیارد تومان حقوق به بازنشستگان تحت پوشش در سراسر کشور پرداخت می کند که امیدواریم با تلاش ما و کمک دولت این روند همچنان ادامه یابد.

تقی زاده اظهار داشت: دومین تعهدی که در روز نخست دادم، بحث سفرها و افزایش تعداد و رقم تسهیلات آن بود که خوشبختانه اکنون تعداد تسهیلات از ۱۰۰ هزار به ۲۰۰ هزار و رقم تسهیلات نیز از ۶۶۰ هزار به ۷۴۰ هزار تومان رسیده است. ضمن اینکه تمام ۶۷ هتل ایرانگردی و جهانگردی و سوئیت های شمال کشور و در مجموع ۱۰۰ واحد اقامتی با تخفیف ۵۰ درصد در اختیار بازنشستگان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: براساس آمار موجود تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار نفر از تسهیلات جدید استفاده کرده اند که امیدواریم در ادامه این عدد بیشتر شود، اما در زمینه بهره گیری بازنشستگان از هتل های ایرانگردی و جهانگردی و سوئیت های در اختیار صندوق، هنوز استفاده چندانی نشده که بازنشستگان عزیزمان باید از این ظرفیت استفاده کنند.

 

منبع : اقتصاد آنلاینa

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 13-06-1397, 14:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا