به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

واگذاری سهام با تکیه بر مدیران حرفه‌ای راه نجات صنعت خودرو

واگذاری سهام با تکیه بر مدیران حرفه‌ای راه نجات صنعت خودرو

 

 

محمد شریعتمداری در تشریح برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف حمایت از خودروسازان خصوصی واقعی با بیان این مطلب گفت: حرکت به سمت خودروسازی نوین در دنیا و پیشرفت و توسعه این صنعت مهم به دلیل در اختیار داشتن صنعت پایه آن فولاد است. ضمن آن که نیازمندی های عمده آن مانند سایر فلزات رنگی نیز در اختیار است و از سوی دیگر پتروشیمی در کشور پایگاه مهمی است که توان تولید بسیاری از قطعات خودرو را در کشور فراهم می کند.

وی ادامه داد: بنابراین همه صنایع پایه برای خودروسازی مدرن در کشور موجود است و از سوی دیگر نیروی جوان و خلاق آماده به کار و مهندسان ارزشمندی در اختیار داریم و در عین حال نیز توان تحقیق و توسعه در کشور وجود دارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که در حال حاضر ایرانی های زیادی طراحان بزرگ و مهم خودرو در دنیا هستند، تصریح کرد: اگر با در اختیار داشتن همه این مزایا نتوانیم حرف مهمی در صنعت خودرو دنیا داشته باشیم، نقیصه بزرگی برای ما خواهد بود و راه مرتفع شدن این نقیصه تنها بررسی مالکیت خودروسازی های کوچک و بزرگ ایران است.

شریعتمداری تاکید کرد: این مسیر را با قوت دنبال و تلاش می کنیم خودروسازی های بزرگ را به این سمت هدایت و در عین حال شرایطی فراهم کنیم تا با خصوصی کردن فعالیت های خودروسازی در کشور به معنای واقعی کلمه نه خصولتی، به تدریج قدم های بزرگی در این زمینه برداریم.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 10-06-1397, 16:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی