به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 6 مهر 1399

معامله پلیمری‌ها با رقابت ۵ درصدی

معامله پلیمری‌ها با رقابت ۵ درصدی

 

تالارهای مختلف بورس کالا در مجموع ارزشی حدود 387 میلیارد تومان داشتند. این معاملات در یک هزار و 89 قرارداد منعقد شدند که همگی در رینگ داخلی شکل گرفت. تالار پتروشیمی نیز بیشترین ارزش معاملات را در حدود 275 میلیارد تومان به خود اختصاص داد.

گفتنی است؛ بیشترین ارزش معاملات بورس کالا طی این روز به «تختال C» شرکت فولاد هرمزگان جنوب به میزان حدود 46 میلیارد تعلق گرفت. این محصول روز گذشته با قیمت کیلویی دو هزار و 289 تومان بدون رقابت نسبت به قیمت پایه در حجم 20 هزار تن معامله شد و نسبت به معامله قبلی خود 1.8 درصد کاهش قیمت داشت. 

شایان ذکر است طی این روز اغلب محصولات پلیمری با رقابت 5 درصدی نسبت به قیمت پایه داد و ستد شدند. 

 

تالار پتروشیمی 

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز در این روز معامله  28 هزار و 772 تن مواد پلیمری و 20 تن مواد شیمیایی را تجربه کرد. 

بیشترین ارزش معاملات تالار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی روز گذشته به «پلی اتیلن سبک خطی» شرکت «پتروشیمی امیرکبیر» به میزان حدودی 14 میلیارد تومان تعلق گرفت. این محصول به قیمت پایه کیلویی چهار هزار و 999 تومان و 5 درصد رقابت نسبت به قیمت پایه توسط کارگزاری «بانک رفاه کارگران» در حجم دو هزار و 800 تن به طور سلف فروخته شد. این محصول نسبت به معامله قبلی خود (30 مرداد) حدود 0.13 درصد افت قیمت داشت. 

دیگر محصول پر معامله این تالار به «پلی اتیلن سبک فیلم» پتروشیمی لاله، اختصاص داشت. این محصول نیز با قیمت پایه پنج هزار و 223 تومان به ازای هر کیلو و 5 درصد رقابت نسبت به قیمت پایه در حجم دو هزار و 596 تن فروخته شد. ارزش این معامله حدود 13.5 میلیارد تومان بود که به طور نقدی توسط کارگزاری «مفید» داد و ستد شد. قیمت این محصول نیز نسبت به معامله قبلی خود در 30 مرداد، 9 درصد کاهش داشت.

منبع : اقتصاد آنلاین

 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 7-06-1397, 23:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا