به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 6 بهمن 1399

رضایت‌مندی مردم بالاترین نقطه قدرت ملی ماست

رضایت‌مندی مردم بالاترین نقطه قدرت ملی ماست

 

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر دوشنبه در جلسه شورای اقتصاد مقاومتی در سرسرای شهدای دولت استانداری افزود: در شرایطی هستیم که خاص است و 40 سال است این شرایط را می گوییم و به حق هم می گوییم چرا که انقلابمان را ادامه می دهیم و بر روی اصول و ارزش ها ایستادگی کرده ایم.

او ادامه داد: اصول استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی همچنان برای ما جزو اصول پایه است.

رحمانی فضلی گفت: الان به جایی رسیده ایم که دشمنان ما دیگر برای مقابله با جمهوری اسلامی صحبت های پیش و پا افتاده انجام نمی دهند و می گویند ما نباید به علوم پیشرفته و علومی که خط قرمز آنهاست دسترسی داشته باشیم که این برای ما توفیق است.

وزیر کشور ادامه داد: آنها می گویند ما نباید قدرت دفاعی مان را خارج از محدوده امنیتی خودمان گسترش دهیم و این برای ما بازهم توفیق است.

رحمانی فضلی در ادامه گفت: آنها می گویند که ما حق ورود به مسائل منطقه ای را نداریم ما هم متقابلا حق داریم سوُال کنیم که شما در منطقه چکار می کنید؟

وی افزود: چه کسی شما را دعوت کرده که در منطقه حاضر بشوید؟ در حالی که ما را هم دولت های منطقه و هم ملت های منطقه دعوت کرده اند و از ما کمک خواسته اند و حضور ما کاملا با قوانین حاکم بر نظام بین الملل حاکم است ولی باید پرسید دخالت شما در منطقه با اجازه چه کسی است؟

او ادامه داد: سوُال دیگر این است که چرا با کشورها در خصوص دسترسی به علوم پیشرفته رفتار دوگانه می کنید؟ ما که در جلوی چشم جهانیان توافق نامه با شما امضا کردیم و حتی ما را برای این کار تشویق کردید اما بعد از مدتی همین توافق نامه را جلوی چشم مردم جهان و برخلاف تمام قوانین بین الملل زیر پا گذاشتید و عدم تعهد و پایبندی خودتان را رسما اعلام کردید.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 7-06-1397, 07:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی