به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 29 دی 1399

وزیر علوم: دانشجویان متأهل ‌می‌توانند از تسهیلات ‌۱۵ میلیون تومانی استفاده کنند‌

<!--StartFragment-->

وزیر علوم: دانشجویان متأهل ‌می‌توانند از تسهیلات ‌۱۵ میلیون تومانی استفاده کنند‌

<!--EndFragment--><!--StartFragment-->

منصور غلامی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در دانشگاه سمنان، اظهار داشت: امروز باید رویکرد پژوهش‌محوری در فضای دانشگاهی کشور افزایش یافته و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در توسعه کشور تأثیرگذارتر شوند.

وی با اشاره به رویکرد جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این زمینه عنوان کرد: وزارت علوم از این رو، رویکرد مهارتی را به عنوان یکی از اولویت‌های مهم خود قرار داده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به گسترش رشته‌های برگرفته از آمایش سرزمینی ملی و نیازهای کشور خاطرنشان کرد: افزایش علم و  دانش در مراکز دانشگاهی گشور بر اساس پژوهش‌محوری است.

غلامی با اشاره به اقدامات انجام شده در وزارت علوم برای تحقق این هدف و ارتباط بیشتر صنعت با دانشگاه‌ها، از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان این وزارت‌خانه با وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف ایجاد این تعامل خبر داد و افزود: با اجرای این تفاهم‌نامه همکاری، در آینده صنعت تأثیرپذیری بیشتری از دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور خواهد داشت.

وی تأثیرگذاری علم و فناوری بر دانش و علم دانشجویان را رکن مهم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عنوان و تصریح کرد: بر همین اساس طرح مهارت‌آموزی دانشجویان در سال‌های اخیر در دانشگاه‌های کشور اجرایی شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بخش دیگری از پاسخ به سوالات خبرنگاران با اشاره به امکانات و تسهیلات رفاهی این وزارت‌خانه برای دانشجویان عنوان کرد: دانشجویان متأهل برای تأمین اجاره‌خانه خود می‌توانند از تسهیلات دانشجویی تا سقف 15 میلیون تومان استفاده کنند.

<!--EndFragment-->

 

منبع :  اقتصاد آنلاین 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 7-06-1397, 03:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال