به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 26 خرداد 1398

وزیر علوم: دانشجویان متأهل ‌می‌توانند از تسهیلات ‌۱۵ میلیون تومانی استفاده کنند‌

<!--StartFragment-->

وزیر علوم: دانشجویان متأهل ‌می‌توانند از تسهیلات ‌۱۵ میلیون تومانی استفاده کنند‌

<!--EndFragment--><!--StartFragment-->

منصور غلامی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در دانشگاه سمنان، اظهار داشت: امروز باید رویکرد پژوهش‌محوری در فضای دانشگاهی کشور افزایش یافته و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در توسعه کشور تأثیرگذارتر شوند.

وی با اشاره به رویکرد جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این زمینه عنوان کرد: وزارت علوم از این رو، رویکرد مهارتی را به عنوان یکی از اولویت‌های مهم خود قرار داده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به گسترش رشته‌های برگرفته از آمایش سرزمینی ملی و نیازهای کشور خاطرنشان کرد: افزایش علم و  دانش در مراکز دانشگاهی گشور بر اساس پژوهش‌محوری است.

غلامی با اشاره به اقدامات انجام شده در وزارت علوم برای تحقق این هدف و ارتباط بیشتر صنعت با دانشگاه‌ها، از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان این وزارت‌خانه با وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف ایجاد این تعامل خبر داد و افزود: با اجرای این تفاهم‌نامه همکاری، در آینده صنعت تأثیرپذیری بیشتری از دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور خواهد داشت.

وی تأثیرگذاری علم و فناوری بر دانش و علم دانشجویان را رکن مهم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عنوان و تصریح کرد: بر همین اساس طرح مهارت‌آموزی دانشجویان در سال‌های اخیر در دانشگاه‌های کشور اجرایی شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بخش دیگری از پاسخ به سوالات خبرنگاران با اشاره به امکانات و تسهیلات رفاهی این وزارت‌خانه برای دانشجویان عنوان کرد: دانشجویان متأهل برای تأمین اجاره‌خانه خود می‌توانند از تسهیلات دانشجویی تا سقف 15 میلیون تومان استفاده کنند.

<!--EndFragment-->

 

منبع :  اقتصاد آنلاین 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 7-06-1397, 03:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی