به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 5 بهمن 1399

طبق مصوبه کمیسیون فرهنگی هرگونه سرمایه‌گذاری توسط صداوسیما ممنوع است

طبق مصوبه کمیسیون فرهنگی هرگونه سرمایه‌گذاری توسط صداوسیما ممنوع است

 

اصغر مسعودی نماینده مردم نی‌ریز و اسپهبان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز شش ماده پایانی طرح نحوه اداره و نظارت بر صداوسیما مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و براین اساس کار تصویب این طرح جز در ارتباط با مواد مراعا مانده به پایان رسید.

وی افزود: اعضای کمیسیون در این جلسه مصوب کردند که سازمان صداوسیما می‌تواند به صورت بلاعوض اموال سازمان را به سازمان‌های دولتی واگذار کند که این کار با پیشنهاد رئیس سازمان و تصویب هیأت امنا انجام می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه در رابطه با فروش و معاوضه اموال سازمان مصوب شد که سازمان با در نظر داشتن صرفه و صلاح سازمان می‌تواند به فروش و معاوضه و یا سایر عقود معقد در رابطه با اموال خود اقدام کند. 

مسعودی خاطرنشان کرد: براساس مصوبه کمیسیون صندوق بازنشستگی سازمان صداوسیما دارای شخصیت حقوقی مستقل است و اساسنامه آن باید ظرف شش ماه تدوین شده و به تصویب  هیأت امنای سازمان برسد.

وی افزود: همچنین براساس مصوبه امروز کمیسیون هرگونه مالکیت و سرمایه‌گذاری (خصوصی‌سازی مطابق اصل ۴۴ قانون اساسی) توسط سازمان صداوسیما ممنوع است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 6-06-1397, 07:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی