به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 24 تیر 1398

طبق مصوبه کمیسیون فرهنگی هرگونه سرمایه‌گذاری توسط صداوسیما ممنوع است

طبق مصوبه کمیسیون فرهنگی هرگونه سرمایه‌گذاری توسط صداوسیما ممنوع است

 

اصغر مسعودی نماینده مردم نی‌ریز و اسپهبان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز شش ماده پایانی طرح نحوه اداره و نظارت بر صداوسیما مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و براین اساس کار تصویب این طرح جز در ارتباط با مواد مراعا مانده به پایان رسید.

وی افزود: اعضای کمیسیون در این جلسه مصوب کردند که سازمان صداوسیما می‌تواند به صورت بلاعوض اموال سازمان را به سازمان‌های دولتی واگذار کند که این کار با پیشنهاد رئیس سازمان و تصویب هیأت امنا انجام می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه در رابطه با فروش و معاوضه اموال سازمان مصوب شد که سازمان با در نظر داشتن صرفه و صلاح سازمان می‌تواند به فروش و معاوضه و یا سایر عقود معقد در رابطه با اموال خود اقدام کند. 

مسعودی خاطرنشان کرد: براساس مصوبه کمیسیون صندوق بازنشستگی سازمان صداوسیما دارای شخصیت حقوقی مستقل است و اساسنامه آن باید ظرف شش ماه تدوین شده و به تصویب  هیأت امنای سازمان برسد.

وی افزود: همچنین براساس مصوبه امروز کمیسیون هرگونه مالکیت و سرمایه‌گذاری (خصوصی‌سازی مطابق اصل ۴۴ قانون اساسی) توسط سازمان صداوسیما ممنوع است.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 6-06-1397, 07:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی