به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 7 مهر 1399

«رویداد هنری طهران» به استرالیا و قطر می‌رود

«رویداد هنری طهران» به استرالیا و قطر می‌رود

 

از اعلام روز یکشنبه روابط عمومی رویداد هنری طهران، این مراسم در آخرین روز برگزاری میهمانی ویژه داشت. حسین الهی‌قمشه‌ای از چهره‌های شناخته شده عرفان و از مولوی شناسان معاصر، به محل برگزاری «رویداد هنری طهران» آمد تا از آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه جانبی، دیدن کند.

«رویداد هنری طهران» به مدت سه روز در ساختمان موسسه فرهنگی اکو برگزار شد. در این رویداد آثاری از هنرمندان تجسمی، فرش و مد ایرانی به نمایش درآمد و سه گروه موسیقی هم به اجرای برنامه پرداختند.

سعیدمحمدزاد اکبری مدیرمسوول این رویداد هنری می‌گوید: موسسه فرهنگی برگزار کننده این مراسم، از چندین سال گذشته به دنبال ایجاد سبکی جدید برای به نمایش گذاشتن فرش دستباف ایران بود تا بتوان فرش‌های هنری را جدا از نمایشگاه‌هایی که هست، به نمایش گذاشت.

وی افزود: متاسفانه در نمایشگاه‌هایی که امروز در کشور ما و برای ارائه فرش برگزار می‌شود، استانداردهای لازم رعایت نمی‌شود؛ مثلا فرش صفدرزاده حقیقی که استاد مُسلم فرش ایران است، در کنار یک گبه عادی نمایش داده می‌شود. این اتفاق‌ها در همین نمایشگاه 30 هزار متری که هم اکنون در محل نمایشگاه بین‌المللی در حال برگزاری است، رخ می‌دهد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 5-06-1397, 17:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا