به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 1 خرداد 1398

روسیه: آمریکا دیگران را از تجارت با ایران می‌ترساند

روسیه: آمریکا دیگران را از تجارت با ایران می‌ترساند

 

سرگئی ریابکوف رویکرد آمریکا برای جلوگیری از معامله با ایران را تهدید، باج گیری و ارعاب دیگران از جمله متحدان ایالات متحده دانست.

وی افزود: به نظر می رسد تحریم دیگر کشورها به تنها سیاست ایالات متحده تبدیل شده است و ما این رویکرد را در قبال ایران نیز مشاهده می کنیم.

به گفته ریابکوف، پیامی که از واشنگتن مخابره می شود حاکی از آن است که یا با ایالات متحده همکاری می کنید و از منافع تجارت با آمریکا بهره مند می شوید و ایران را ترک می کنید یا هر آنچه فکر می کنید درست است را انجام می دهید و با تحریم های آمریکا مواجه خواهید شد.

وی گفت: آمریکا در اجرای این رویکرد به ترساندن متحدان خود نیز متوسل شده است و تلاش می کند آنها را با تهدید و ارعاب از تجارت با ایران منصرف کند.

 دیروز نیز رسانه های روسیه خبر دادند که دیدار دبیر شورای امنیت روسیه و مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا در ژنو بدون نتیجه و صدور بیانیه پایان یافت.

در این نشست دو کشور در خصوص رویکردشان درباره سوریه، اوکراین، ایران و نقش روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مذاکره کردند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اردیبهشت ماه امسال به صورت یک جانبه از توافق هسته ای گروه 5+1 با ایران موسوم به برجام خارج شد تا ایالات متحده بار دیگر نشان دهد این کشور به تعهدات خود به قوانین بین المللی و قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحده اهمیتی نمی دهد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 4-06-1397, 06:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی