به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 8 مهر 1399

مافیایی در چارتر کردن بلیت هواپیما وجود ندارد

مافیایی در چارتر کردن بلیت هواپیما وجود ندارد

 

آرش خدایی گفت: رفتن پول چارتر کردن به جیب دلال ها اصلاً به نفع شرکت های هواپیمایی نیست و این پول باید به سبب شرکت های هوایی برای خدمات بهتر به مسافران برود.
وی افزود: عدد چارترها به شدت کم شده و در خیلی از مسیرها به کلی حذف شده و سازمان هواپیمایی به شدت سخت گیری می کند تا شرکتی بی جهت بلیت چارتر ارائه نکند.
خدایی گفت: اگر واقعا کششی در بازار از جانب مردم برای خرید بلیت وجود دارد این کار را خود شرکت های هوایی انجام دهند تا این سود به جیب خودشان برود نه دلال ها و چارترکننده ها.
وی ادامه داد: به شرکت ها اخطارهای لازم را داده ایم اما بعضی از این شرکت ها از قبل قراردادهایی با تورهای خاص برای چارتر داشتند که به آنها گفته ایم که دیگر قرارداد جدیدی امضاء نکنند.
قائم مقام سازمان هواپیمایی کشوری ­گفت: اینکه یک پروازی از جانب یک شرکت از عمد لغو شود­ غیر قابل پذیرش است چرا که باوجود ایجاد نارضایتی در مردم باعث ضرر فراوان آن شرکت شده ضمن اینکه کلیه برنامه ریزی های یک ماه شرکت هوایی برهم خورده و کلیه کادر پروازی و عوامل فنی دچار بی برنامه گی و بی نظمی می شود.
خدایی اضافه کرد: شرکت های بزرگ هوایی در ایران اصلاً چیزی به اسم چارتر ندارند مگر مسیرهایی که ماهیت های خاصی دارد آن هم برای جذب توریست ضمن اینکه مسیرهای داخلی که به صورت روزانه بلیت می فروشند اصلاً چیزی­ به­ نام چارتر در آنها معنی نمی دهد و ما به شدت اگر موردی باشد با آن برخورد می کنیم.
خدایی درباره نوسانات قیمتی که در روزهای گذشته رخ داده است گفت:­ این افزایش قیمت به خاطر شوک نواسانات ارزی بوده آن هم فقط دو یا سه روز به خاطر اینکه همه سیستم های ایرلاین ها به صورت بین المللی و با شبکه یکپارچه است رخ داده که در حال حاضر قیمت ثابت و رو به کاهش است و سازمان هواپیمایی کشوری خود را ملزم می داند تا ثبات کامل قیمت ها بازار را رصد کند.

 

منبع : اقتصاد آنلاین                               

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 31-05-1397, 04:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا