به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

فناوری اطلاعات و ارتباطات باید دائماً در مسیر توسعه حرکت کند

فناوری اطلاعات و ارتباطات باید دائماً در مسیر توسعه حرکت کند

 

امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی همکاران فناوری اطلاعات استان‌ها گفت: این بانک در تمهید زیرساخت فناوری اطلاعات وضعیت خوبی دارد و در این حوزه باید دائماً در مسیر توسعه باشیم و باید مطابق استانداردهای روز نقش پیشرانه خود را به نحو مطلوبی ایفا نماییم.

وی با اشاره به اهمیت تغییر نقش همکاران فناوری اطلاعات در استان‌ها از یک نیروی فنی به یک کارشناس نقش‌آفرین در حوزه کسب‌وکار بانکی گفت: امروزه همکاران فناوری باید مجهز و مسلط به دانش فناوری اطلاعات بانکی باشند تا بتوانند برای فروش خدمات نوین بانک با مشتریان مذاکره کنند و در مأموریت‌های بانک در حوزه کسب‌وکار نقش موثری ایفا نمایند.

عصارزاده مأموریت بانک توسعه‌ای را با مأموریت بانک تجاری متفاوت دانست و گفت: به‌طورکلی حاصل کار یک بانک توسعه‌ای بر تحقق اهداف و برنامه‌های توسعه‌ای کشور و تقویت بنگاه‌های کوچک و متوسط نقش موثری دارد.

وی ساختار کارآمد، منسجم و بهره‌ور بانک را برای ایفای نقش توسعه‌ای بانک الزامی دانست و نقش فناوری اطلاعات را در کاستن فاصله تصمیم تا اجرا در بانک را ضروری خواند.

در این جلسه همچنین علی یکتا مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: امروزه ویژگی‌هایی نظیر قابلیت اتکا، امنیت و حداکثر توانمندی جزء پیش‌فرض‌های بانک است، پیشرفت‌های فناوری اطلاعات باعث تحول در حوزه کسب‌وکار شده است و در نسل چهارم فناوری اطلاعات زیرساخت‌های بانک با زیرساخت‌های مشتری پیوند زده می‌شود و باعث استحکام رابطه بین بانک و مشتری می‌گردد.

 

منبع : اقتصاد آنلاین

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 30-05-1397, 19:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی