به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

زائران اربعین بدون ویزا به "مهران" نروند

زائران اربعین بدون ویزا به "مهران" نروند

 

سردار «محسن فتحی‌زاده» در دیدار با استاندار ایلام اظهار کرد: نیروی انتظامی مانند سال‌های گذشته با تمامی امکانات و تجهیزات در اربعین حضوری فعال دارد و تامین امنیت و آرامش برای تردد زوار اولویت اول نیروی انتظامی است.

تردد بیش از ۵۰ درصد زوار اربعین از مرز مهران

وی با اشاره به تردد بیش از ۵۰ درصد زوار اربعین از مرز مهران، تصریح کرد: ایجاد لایه‌های کنترلی در مرز مهران نسبت به سال گذشته بیشتر می شود و از مردم تقاضا داریم بدون ویزا و گذرنامه به مرزها مراجعه نکنند.

زائران اربعین بدون ویزا حتی اجازه تردد در شهرهای مرزی را نخواهند داشت

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: قطعا زائران بدون ویزا مانند سال های گذشته به شهرهای خود بازگشت داده می شوند و امسال نیروی انتظامی با ایجاد لایه‌های بیشتر کنترلی اجازه تردد به زائران بدون ویزا حتی به داخل شهرهای مرزی هم نخواهد داد.

استاندار ایلام: امید به بازگشایی گذر مرزی "چنگوله" قبل از اربعین

 قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار ایلام در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در سال‌ گذشته، اظهار کرد: سال گذشته اربعین با سلامت و نظم قابل قبولی برگزار شد و این انتظارات را بالا برده است که امسال بایست بهتر از قبل ظاهر شویم.

وی ادامه داد: ما مشکلات سال گذشته را احصاء کرده‌ایم و در صدد رفع آنها برآمده‌ایم و البته شرایط جدید نیز نیازمند تمهیدات جدیدتر است که باید اهتمام لازم را داشته باشیم.

استاندار ایلام به رفت و آمدهای بین مقامات عراقی و ایرانی در موضوع اربعین اشاره کرد و گفت: طی یک سال گذشته در مجموع چهار دیدار بین نمایندگان عراقی با ما صورت گرفته است که حاصل این رایزنی ها منتج به دستاوردهای خوبی شده است.

سلیمانی ادامه داد: در راستای زیرساخت های دو بازارچه و گذر مرزی چیلات و چنگوله تلاش قوی داشته‌ایم که در مورد مرز چنگوله قرار است تا قبل از اربعین این گذر مررزی برای تردد تجار و زوار باز شود.

وی تصریح کرد: علی رغم اقدامات خوب ما در ایجاد زیرساخت‌های مرز چیلات اما طرف عراقی نتوانسته است هم پای ما در قسمت شهابی کار انجام دهد و رایزنی‌های ما برای این مهم ادامه دارد.

نماینده عالی دولت در استان گذر مرزی چیلات را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: این مرز که مورد تاکید وزیر کشور نیز قرار گرفته است در صورت گشایش می تواند ضمن کاهش بار تردد زوار به تعدیل جمعیت سیال زوار در استان کمک کند.

منبع : اقتصاد آنلاین

 

موضوع : اخبار روز

تاریخ : 24-05-1397, 06:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا